Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti (2022)

 Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti (2022)
Okunuyor Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti (2022)

Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti yapmak isteyenler nasıl yapılır? sorusunu soruyorlar, kendinizi bir animasyon filmi karakterine çevirecek bu efekti nasıl yapabileceğinizi öğrenin. Aynı zamanda konuyla ilgili tüm merak edilenleri de cevapladık. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan Snapchat ülkemizde de en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Hemen hemen çevremizdeki herkesin bir Snapchat hesabı olması bizim de olması gerektiğini işaret ediyor. Fotoğraf paylaşma ve arkadaşlarınızla mesajlaşma gibi sıradan özelliklerin dışına çıkarak yeni trendler de sağlamayı başarmışlar. Uygulamaya getirilen hikaye ve durum özelliğini geliştirerek kendinizi değişik efektlerle çekme şansını da sunuyor.

Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti

Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti günümüzdeki Gülerken Ağlayan Efekti animasyon filmleri ve çizgi filmlerden esinlenilerek geliştirilen bir fotoğraf / video efektidir. Snapchat uygulaması içerisindeki hikaye bölümünden seçebileceğiniz efektler arasında yer alan Ağlayan Filtresi sayesinde algoritma yüzünüzü bir animasyon karakterine çeviriyor. Herhangi ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan bu efekti kolayca kullanabilirsiniz. Nasıl yapılır? bilmeyenler için aşağıda detaylıca anlattık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Snapchatİnstagram Gülerken Ağlayan Efekti günümüzdeki Ağlayan animasyon filmleri ve çizgi filmlerden esinlenilerek geliştirilen bir fotoğraf / video efektidir. İnstagram uygulaması içerisindeki hikaye bölümünden seçebileceğiniz efektler arasında yer alan Gülerken Ağlayan Efekti sayesinde algoritma yüzünüzü bir animasyon karakterine çeviriyor. Herhangi ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan bu efekti kolayca kullanabilirsiniz. Nasıl yapılır? bilmeyenler için aşağıda detaylıca anlattık. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Gülerken Ağlayan Efekti Stüdyoları merkezi Burbank, California’da bulunan bir Amerikan animasyon stüdyosudur. Stüdyonun filmleri genellikle “Gülerken Ağlayan Efekti” olarak adlandırılır. 1937’de ilk filmleri olan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gösterime girdi. Bu filmle beraber günümüze kadar 59 animasyon film yaptılar. Snapchat uygulamasında kullanacağınız Ağlayan Filtresi de oldukça kaliteli şekilde sizi bir animasyon karakterine büründürmeyi sağlayacaktır.

Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti Nasıl Yapılır?

Snapchat uygulamasında şuanda en çok ilgi gören Gülerken Ağlayan Efekti efektini nasıl yapabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları eksiksiz uygulayın. İçeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz, sormak istediğiniz sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz. 2022 yılında gelecek güncellemelerle birlikte Snapchat Ağlayan filtresinde olabilecek değişikleri de buradan bildireceğiz.

İnstagram Disney Filtresi (Efekti) Nasıl Yapılır?
Snapchat Gülerken Ağlayan Efekti
  • Snapchat hikaye kısmına gelin,
  • Efeklete tıklayın,
  • Efektler arasında gezintiye çıkın,
  • Efekt ara özelliği gelince oraya “Gülerken Ağlayan Efekti” yazın,
  • Gülerken Ağlayan Efekti efektini seçin ve uygulayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın