Snapchat Hesabı Silme (2020) Resimli Anlatım

Snapchat Hesabı Silme (2020) Resimli Anlatım

Snapchat Hesabı Silme işlemini yapmak isteyenler için 2020 yılında resimli anlatım ile anlattığımız hesap kapatma rehberimiz’de nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz. Snapchat Hesap Silme işlemlerinin biraz karışık olmasından dolayı kullanıcılar bu işlemi yapmak isterken zorlanabiliyorlar. Bundan dolayı 2020 yılına özel olarak Snapchat hesabını nasıl kapatacağınızı anlatıyoruz.

Ülkemizde ve dünyada en çok aktif kullanılan sosyal medya uygulaması İnstagram hikaye özelliğine getirdiği özellikler ve efektler ile birlikte Snapchat uygulamasının popülerliğini azaltmayı başardı. Ülkemizde’de hatırı sayılır çoğunlukta kullanılan Snapchat uygulaması özellikle ABD ve İngiltere’de kullanılıyor.

Snapchat Hesabı Silme için gereken bağlantı adreslerini ve neler yapmanız gerekenleri aşağıda sizlere anlatıyoruz. Aynı zamanda hesap kapatma ile ilgili kullanıcıların sordukları diğer konuları’da cevapladık.

Snapchat Hesap Silme

Snapchat Hesap Silme 2020
Snapchat Hesap Silme 2020

Snapchat Hesap Silme işlemini yapmak isteyenler için 2020 yılında nasıl hesaplarını kalıcı veya geçici olarak kapatacaklarını resimli anlatım ile tarife diyoruz.

Aşağıdaki “Snapchat Hesabı Sil” butonuna tıklayarak açılan sayfada hesabınıza giriş yapın.

Sonrasında Ayarlardan Hesabımı Yönet diyoruz ve aşağıdaki gibi bir liste karşımıza çıkıyor.

Snapchat Hesap Silme
Snapchat Hesap Silme

Yukarıdaki listenin en altının bir üstünde yer alan “HESABIMI SİL” yazısına tıklıyoruz ve istenilen bilgileri giriyoruz. Sonrasında Snapchat hesabımız silinmiş olacak.

Snapchat Hesap Silme işlemi için yukarıda verdiğimiz yöntem Telefondan da yapılabilmektedir. Sormak istediğiniz sorular için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.