Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme (Türkçe) 2020

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme (Türkçe) 2020

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme (Türkçe) 2020. Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır? Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme İPhone Cihazlar Nasıl Yapılır? Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Kısayol Linki. Snapchat hikaye özelliğini sosyal medyaya getiren ilk platform olarak oldukça hızlı ün kazandı. Bu ün aslında ilk başta kullanıcıların birbirlerine gönderdiği 24 saat içerisinde hem kullanıcılardan hem de Snapchat sunucularından silinen resim ve video mesajları ile başladı ama insanlar bazen hatta sosyal medyada bile yeni bir başlangıç yapmak isteyebilir veya sadece kullanıcı adı gözüne kötü gözüküyor olabilir. İsterseniz sizlere süreci anlatalım.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

İnsanlar genel olarak basit bir şekilde bu işlemi uygulama içi ayar gibi ayarlamaya çalışır ama Snapchat bunu çok basit bir şekilde yapmanıza izin vermiyor. İnsan elbette neden diye soruyor ancak tahmin ettiğiniz üzere bu güvenlik sebebi ile ilgili bir durumdur. Snapchat’in sizin hesabınızın çalınıp bir siber hırsız tarafından bütün ayarların (kullanıcı adınız dahil) değiştirmediğinden emin olmak istiyor. Kısaca sebebi sizin güvenliğiniz kaynaklıdır. Bu işlem basit gözükmese bile o kadarda zor değil. Size vereceğimiz talimatları uygulayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Ayarlar Kısmına Gidiniz: Snapchat Ekranının sol üst köşesinde bulunan profil simgesine tıklayarak Snapchat ayarlarını açınız. 

Dişli Simgesini arayın: Profil sayfanıza ulaştıktan sonra, Arkadaş Ekle, Hikayeme Ekle vs. Gibi birçok seçenek ile karşılaşacaksınız. Burada, sağ üst köşede bulunan dişli çark simgesini arayıp üzerine tıklayınız.

Görünen Ad Ekle veya Değiştir: Ayarlar sayfasında, görüntülenen seçeneklerden iki tanesi Ad ve Kullanıcı adıdır. Kullanıcı Adı’na yakından baktığımızda, sadece paylaşmak yerine, onu değiştirme seçeneği yoktur ancak, Ad adlı ilk seçenekle kullanıcı bunu değiştirebilir.

İşlemi Gerçekleştirmek için Adımları İzleyin: 

1) İsim üzerine tıklayınız.

2) Ekran Penceresinde, Adınızı ve Soyadınızı uygunluk durumuna göre değiştirebilir ve ardından yapılan değişiklikleri kaydetmek için Kaydet düğmesine tıklayabilirsiniz.

Profilinizde Sizin İçin Değiştirilmiş Yeni Görünen Adı Bulunuz: Son adımlarda ne yaptıysanız, Ad alanına kaydedilmiş adı gösterecektir. Aynı ad, ayarlandıktan sonra değiştirilemeyen kullanıcı adına bakılmaksızın arkadaş listesinde görüntülenir. Bu işlemi gerçekleştirmenin en hızlı ve en kolay yolu anlık olarak bu işlemdir.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Kısayol Linki

Bu işlem mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilir. Bu işlem için herhangi bir kısayol linki bulunmamaktadır. Umarım yazımız sizlere yardımcı olmuştur. Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayınız. İnternet sitemizi tarayıcınızda sık kullanılanlara ekleyerek bizi daha sık ziyaret edebilir ve bu işlem sonucunda kullanabileceğiniz bir sürü bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme İPhone Cihazlar Nasıl Yapılır?

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme İPhone Cihazlar Nasıl Yapılır?
Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme İPhone Cihazlar Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki başlıkta bahsettiğim işlemi gerçekleştirmek için İPhone cihazlarda farklı bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Üstte bulunan adımları izleyerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak mobil market uygulamanıza gidip, Snapchat uygulamasını aratarak uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol edebilir ve hatta güncelleyebilirsiniz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.