Snapchat Mesaj Beklemede Ne Demek?

Snapchat Mesaj Beklemede Ne Demek?

Tahmin ediyorum ki bu yazıya gelen herkes Snapchat mesaj beklemede geri dönüşü ile karşılaşmıştır. Bugün size dünyaca ünlü sosyal medya platformlarından birisi olan Snapchat uygulamasında ara sıra karşınıza çıkabilen Snapchat mesaj beklemede ne demek? Bunu anlatacağım. Makalemizde konu ile ilgili en ayrıntıya inmeye çalıştık ama aslında ortada bir sorun bile bulunmamaktadır. 

Snapchat Mesaj Beklemede Nedir?

Snapchat mesaj beklemede yazısı genelde siz sesli, görüntülü veya yazılı herhangi bir mesaj attığınızda karşınıza çıkar. Snapchat uygulaması’nın mesajı sadece göndermek yerine size böyle bir geri dönüş yapması’nın sebebi ise basit bir şekilde internet bağlantınızın olmamasıdır. Snapchat internet bağlantısı algılamaz ise mesajı internet gelene kadar beklemeye alır ve bu sayede internet gelince otomatik olarak gönderir.

Snapchat Mesaj Beklemede Nedir?
Snapchat Mesaj Beklemede Nedir?

Bu sayede mesajı tekrar ve tekrar göndermeyi denemek zorunda kalmazsınız. Bunun aynısı’nın tıpkısı bir özellik WhatsApp uygulamasında da bulunmaktadır. Aynı şekilde internet yokken mesaj atarsanız WhatsApp uygulaması internet gelene kadar mesajınızı tutar ve internet gelince ise otomatik olarak gönderir.

Snapchat Mesaj Beklemede Nasıl Düzeltilir?

İnternetinizin olduğunu ve gene de böyle bir geri dönüş aldığınızı söylüyorsanız, sizlerden modeminizin fişini çekip bir dakika kadar sonra geri takıp sonrasında da telefonunuzu kapatıp hemen geri açmanızı talep edeceğim. Bu sayede hem modemde hem de telefonunuzda önbellek temizlenmiş olur. Bunun durumunu çözme ihtimali vardır.

Snapchat Mesaj Beklemede Nasıl Düzeltilir?
Snapchat Mesaj Beklemede Nasıl Düzeltilir?

Bunun dışında özet olarak tek çözüm internetinizin var olup olmamasıdır eğer hiçbir şekilde bu sıkıntınızı çözemezseniz o zaman Snapchat uygulamasını silip tekrar yükleyebilirsiniz. En son seçenek olarak başka bir cihazda Snapchat hesabınızı girip deneme yapabilirsiniz. Bu çözümler bu konuda sizlere sunabileceğim tek çözümlerdir. Snapchat mesaj beklemede geri dönüşü ancak böyle düzeltilebilir.

Snapchat Ekli Olmayan Birine Mesaj Gönderme

Snapchat ekli olmayan birine mesaj göndermek teknik olarak mümkündür ama mesaj göndermek istediğiniz kişi’nin ayarlardan herkesten mesaj al ayarını açmış olması gerekir eğer bu ayar açık değil ise basit bir şekilde o kişi’nin arkadaşlık isteğinizi kabul etmesi gerekir. Kişi sizin arkadaşlık isteğinizi kabul eder ise o zaman istediğiniz zaman diliminde mesaj atabilirsiniz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.