Snapchat Seri Getirme Nedir?, Nasıl Yapılır?

 Snapchat Seri Getirme Nedir?, Nasıl Yapılır?
Okunuyor Snapchat Seri Getirme Nedir?, Nasıl Yapılır?

SnapchatSeri Getirme Nedir ve Ne İşe Yarar? Snapchat Seri Getirme Nedir? Snapchat Seri Getirme Ne İşe Yarar? Snapchat Seri Getirme, Seri Getirme ya da diğer adı ile Snapchat Seri Getirme, son dönemde sosyal medya içerisinde inanılmaz bir ilgi görmüştür. Türkçe ifade ile Snapchat çizgileri, günlük hayatınızda herhangi bir yarar sağlamazken, sosyal medya içerisinde adeta bir gurur kaynağı olarak görülebilir. 

Snapchat Seri Getirme Nedir?

Snapchat Streak (ST) Nedir?
Snapchat Seri Getirme Nedir?

Snapchat, öncelikle Snap Seri Getirme, insanları uygulama içerisinde sabit kalsın ve çıkamasın diye geliştirilmiş bir algoritmadır. Snapchat Hikayeler özelliği ile şirketin kullanıcı tabanı yükseltmeye devam ettiği için son yıllarda artan bir baskı altında sıkıştı.

Yazımızın ilerideki bölümlerinde ayrıntılara daha da çok bakacağız, ancak en temelde bir Snap Seri Getirme, ardışık birkaç gün boyunca en az 24 günde bir kez başka bir kullanıcı ile anlık fotoğraf alışverişinde bulunduğunuz anlamına gelmektedir. Konuşmalar sekmesindeki arkadaşlarının adları boyunca devam eden ilgili emojileri kontrol ederek canlı Snap Seri Getirme görme özelliğine sahipsiniz.

Snapchat Seri Getirme Ne İşe Yarar?

Snapchat Streak (ST) Ne İşe Yarar?
Snapchat Seri Getirme Ne İşe Yarar?

Markete girdiğinden beri Snap Seri Getirme, kullanıcılar içerisinde oldukça popüler bir hale geldi. Uygulamaya bir oyunlaştırma öğesi eklediler de diyebiliriz. En uzun çizgiyi kimin üstesinden gelebileceğini görmek için arkadaş olan insanlar arasında delicesine bir rekabet oluştu.

Ekrandaki emoji dışında hiçbir şey kazanmazsınız bile yine de eğlenceli bir mücadele halini aldı. Snap Seri Getirme, Snapchat puanınızı artırmak için hızlı ve oldukça eğlenceli bir yoldur. Çok sayıda eş zamanlı uzun Snap Seri Getirme çalıştırmak puanınızı inanılmaz seviyelere yükseltir. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın