Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? (2022)

 Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? (2022)
Okunuyor Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? (2022)

Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? (Gece Modu) ile Andorid cihazlarda kullanılabiliyor. Tüm dünyada en popüler uygulamaların çıkardığı ve kullanıcılar tarafından sevilen popüler güncelleme ünlü sosyal medya uygulaması içinde geldi. Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır?, Nasıl Yapılır anlatıyoruz ve detaylıca açıklıyoruz.

Siyah Tema, Gece ve Karanlık Modu olarak’da bilinen bu özellik Snapchat’ın yaptığı son güncelleme ile eklendi. Android telefon kullananların bu karanlık modu kullanabilmesi için sürümlerinin 10 olması gerekmektedir.

Dünyada popüler olan ve çok kullanıcısı bulunan her uygulama Siyah Tema Nasıl Yapılır? özelliğini yoğun ilgi ve istek üzerine kendi uygulamalarına geliştirmeye başladı.

Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? ile çoğu Android kullanıcısı memnun ettiğini güncelleme hakkında yapılan yorumlardan görebiliyoruz. Bu özelliği hem dünyada hemde ülkemizde bu kadar popüler yapan gerçekleri hiç merak ettiniz mi?.

Dünyada popüler olduğu gibi Night mode for Snapchat adı altında bu özelliğin geliştirilmesinde bazı büyük etkenler bulunuyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her neslin elinde akıllı cihazları görebilirsiniz. Yalnızca elimizde tuttuğumuz telefon değil, evimizde izlediğimiz televizyon, oynadığımız bilgisayar ve dışarıda gezerken gördüğümüz akıllı reklam panoları, otobüse bindiğimiz zaman karşımıza çıkan uyarıcı televizyonlar gibi hemen hemen her yerde her an bu tür cihazları görüyoruz.

Gün içerisinde bu kadar radyasyona maruz kalan gözlerde kuruluk ve yorgunluk oluyor bunların sonucunda göz bozulmasına kadar gidebiliyor.

Night mode for Snapchat olarak duyurulan bu özelliğin sıradan bir görünüşten ibaret olduğunu düşünmeyin.

Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? özelliği yalnızca Android cihazlarda değil aynı zamanda İOS işletim sistemli mobil cihazlarda’da kullanılabilir. İlerleyen zamanlarda bu tür gece modlarını ve karanlık temaları hemen hemen her uygulamada ve İnternet sitesinde göreceğiz.

Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır?

Yazı Başlıkları:

Snapchat Karnalık Mod nasıl yapılır? size en basit haliyle açıklayacağız. Öncelikle kullandığınız telefonun işletim sistemi sürümü Android 10 veya İOS 13 olması gerekmektedir. Eğer telefon özellikleriniz bunu karşılıyorsa Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? aktif hale getirebilirsiniz.

Uygulamanın güncel olduğundan emin olun ve güncellemeler varsa hepsini tamamlayın. Telefonunuzda “Yerleşik karanlık modu” aktif hale getirin. Böylelikle telefonunuzda koyu bir tema olacak.

Snapchat uygulamasına girdiğiniz zaman uygulamanın’da telefonunuz gibi Siyah Tema Nasıl Yapılır? olarak göreceksiniz. Bu koyu tema her uygulamada olmamaktadır, Snapchat son güncellemesi ile buna izin vermeye başladı.

Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır?
Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır?

Snapchat Siyah Tema: Android

Snapchat Siyah Tema Nasıl Yapılır? olarak kullanmak isteyen Android akıllı telefon sahipleri işletim sistemini kontrol etmeleri gerekmektedir. Anroid sürümünün 10 olması gerekiyor.

Snapchat Gece Modu Android cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fakat bazı Anroid telefonlarda bu karanlık mod özelliğinin çalışmadığı tespit edildi. Kısa zaman içerisinde koyu tema her telefon ve modellerde Snapchat uygulamasında kullanılabilir hale gelecektir.

Snapchat Siyah Tema: İOS

İOS işletim sistemli telefon sahipleri Snapchat Karanlık Mod özelliğini kullanabilmeleri için bazı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. İOS 13 güncellemesi yapılan telefonlar yalnızca bu koyu tema özelliğini kullanabilecekler.

Anroid cihazlarda olduğu gibi İOS cihazlarda’da bu özellik çalışmayabiliyor. Fakat ilerleyen zamanlarda her model bu özellikten rahatlıkla yararlanabilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın