Snapchat Streak (ST) Nedir ve Ne İşe Yarar?

 Snapchat Streak (ST) Nedir ve Ne İşe Yarar?
Okunuyor Snapchat Streak (ST) Nedir ve Ne İşe Yarar?

Snapchat Streak (ST) Nedir ve Ne İşe Yarar? Snapchat Streak (ST) Nedir? Snapchat Streak (ST) Ne İşe Yarar? Snapchat Streaks, streak ya da diğer adı ile Snapchat streak, son dönemde sosyal medya içerisinde inanılmaz bir ilgi görmüştür. Türkçe ifade ile Snapchat çizgileri, günlük hayatınızda herhangi bir yarar sağlamazken, sosyal medya içerisinde adeta bir gurur kaynağı olarak görülebilir. 

Snapchat Streak (ST) Nedir?

Snapchat Streak (ST) Nedir?
Snapchat Streak (ST) Nedir?

Snapchat, öncelikle Snapstreaks’i, insanları uygulama içerisinde sabit kalsın ve çıkamasın diye geliştirilmiş bir algoritmadır. Snapchat Hikayeler özelliği ile şirketin kullanıcı tabanı yükseltmeye devam ettiği için son yıllarda artan bir baskı altında sıkıştı.

Yazımızın ilerideki bölümlerinde ayrıntılara daha da çok bakacağız, ancak en temelde bir Snapstreak, ardışık birkaç gün boyunca en az 24 günde bir kez başka bir kullanıcı ile anlık fotoğraf alışverişinde bulunduğunuz anlamına gelmektedir. Konuşmalar sekmesindeki arkadaşlarının adları boyunca devam eden ilgili emojileri kontrol ederek canlı Snapstreaks’i görme özelliğine sahipsiniz.

Snapchat Streak (ST) Ne İşe Yarar?

Snapchat Streak (ST) Ne İşe Yarar?
Snapchat Streak (ST) Ne İşe Yarar?

Markete girdiğinden beri Snapstreaks, kullanıcılar içerisinde oldukça popüler bir hale geldi. Uygulamaya bir oyunlaştırma öğesi eklediler de diyebiliriz. En uzun çizgiyi kimin üstesinden gelebileceğini görmek için arkadaş olan insanlar arasında delicesine bir rekabet oluştu.

Ekrandaki emoji dışında hiçbir şey kazanmazsınız bile yine de eğlenceli bir mücadele halini aldı. Snapstreaks, Snapchat puanınızı artırmak için hızlı ve oldukça eğlenceli bir yoldur. Çok sayıda eş zamanlı uzun Snapstreaks çalıştırmak puanınızı inanılmaz seviyelere yükseltir. 


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın