Soccer Super Star Kaç Sezon?

 Soccer Super Star Kaç Sezon?
Okunuyor Soccer Super Star Kaç Sezon?

Soccer Super Star isimli mobil futbol oyununu oynamak isteyenler veya oyunu oynayan oyuncuların merak ettiği kaç sezon? sorusunu cevapladık. Her güncelleme sonrasında tüm sezon bilgileri ve sezonlarla ilgili soruları cevaplamaya devam edeceğiz. Eğer merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Soccer Super Star oyuncularının oyunu oynarken merak ettiği ve bilmek istedikleri kaç sezon? gibi sık sorulan soruları cevaplamakla yetinmeyeceğiz. Aynı zamanda oyunda takıldığınız veya anlamadığınız her türlü sorunuzu da yorum olarak yazabilirsiniz.

Soccer Super Star Nedir?

Yepyeni futbol oyunu futbol süper yıldızını oynayın ve çılgın gerçek, ultra hızlı sürükleyici futbol deneyiminin tadını çıkarın !!

Aksiyon futbolunu seviyorsunuz ama antrenman için zamanınız mı var?Yeni Soccer Super Star’ın öğrenmesi çok kolay oyun kontrolleri, eğlenceye hemen başlamanıza olanak tanır. Topa vurmak ve gol atmak için parmağınızı ekrana hafifçe vurun!

Kolay değil mi? Yanlış. Oyunda ilerledikçe, atışlar daha zor hale gelir ve atışları bükmek ve savunmaları bölmek için sağlam bir stratejiye ihtiyacınız olacaktır. Futbol süper yıldızları aşırı derecede karmaşıklaşıyor, ancak tekme deneyimi için en iyi hareketi sunarken zorlukta istikrarlı bir artış sağlıyor! Her maçta kahraman olun!!

Soccer Super Star’ın oyun konsepti ustalıkla yapılır,yüksek derecede bağımsızlık, hayalinizdeki liglerde seviye atlarken kişisel stratejinizi oyuna yansıtmanıza olanak tanır.Birinci sınıf sanat eseri ve dinamik seviyeler, gerçekten dünya standartlarında sürükleyici bir futbol oyunu deneyimi anlamına gelir.

Bugün oynamak için indirin ve yüksek puan alın! Evet, çevrimdışı bile oynayabilirsiniz.

Soccer Super Star Kaç Sezon?
Soccer Super Star Kaç Sezon?

OYUN ÖZELLİKLERİ:

• ÇEVRİMDIŞI OYNA – ÜCRETSİZ
Doğru, on bir kişilik takımınızı internet olmadan oynayabilir ve yönetebilirsiniz!

• KİLİDİ ​​AÇILACAK STAR FUTBOL OYUNCULARI
Gerçek yıldız oyuncuların en son 2020 hareket yakalama teknolojisini kullanmak.

• SÜRÜKLEYİCİ 3B MOBİL MOTOR VE GELİŞMİŞ OYUN A.I.
Akıllı oyun A.I. gerçekçi özgürlük, doğru top fiziği ile güçlü simülasyon sağlar. Bir Futbol Süper Starı olmak için Liglerde ilerleyin!

• HAFTALIK ÇEVRİMDIŞI TURNUVALARA KATILIN
Ülkenizin ve Kulübünüzün kahramanı olun ve zafere gidin!

• SÜPER BASİT OYUN KONTROLLERİ
Pas vermek ve tekme atmak için sezgisel vuruş, topu sürmek, eğmek ve savunucuların duvarlarından geçmek için parmağınızı topun üzerinden geçirin.

Soccer Super Star Kaç Sezon?

Soccer Super Star oyunu şuanda tek aralıkla 2 sezona ev sahipliği yapmaktadır. Fakat ilerleyen süreçlerde sezon sayısını çoğaltarak yıl içindeki rekabeti çoğaltmaya çalışacaklarına dair bilgiler almıştık. Gelecek güncellemelerde Soccer Super Star oyunundaki sezon sayılarında herhangi bir değişiklik yapıldığı taktirde buradan sizlerle paylaşılacak. Bu sayede sizde kaç sezon? sorunuzun cevabını en güncel haliyle burada bulabileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın