ŞOK Market Vantilatör Fiyatları 2022

 ŞOK Market Vantilatör Fiyatları 2022
Okunuyor ŞOK Market Vantilatör Fiyatları 2022

ŞOK Market Vantilatör Fiyatları için hazırladığımız listemizde 2022 yılına ait güncel verilere yer ayrılmıştır. Mahallenizde ve çevrenizdeki tüm Şok marketlerinde satılan vantilatör ürününe ait 2022 fiyat listesi burada sizlerle paylaşılacaktır. Ülkemizde en çok şubesi bulunana market zincirlerinden bir tanesi olan Şok sattığı uygun fiyatlı teknolojik ürünlerle de gündemimizde. Sıcak yaz aylarında bizi serinletecek olan vantilatör ürünlerini de satmaya başlayan marketlerde hem en uygun hem de en iyi performansa sahip ürünleri merak ediyoruz. İşte böyle bir ihtiyacınız varsa sizlere sunduğumuz ŞOK Market Vantilatör Fiyatları 2022 listemizden yararlanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

ŞOK Vantilatör Fiyatları (2022)

ŞOK Vantilatör Fiyatları, 2022 yılının yaz aylarına girdikten sonra tüm mağazalarında satışa başlamasının ardından merak edilmeye başlandı. Her mağazada gördüğünüz tek bir markanın tek bir modeline ait vantilatör satılmaktadır. Yani birden fazla marka veya model ürünü bulamayacaksınız. Şok vantilatör fiyatlarında olabilecek değişiklikler ve yeni ürün gruplarının da satışa dahil olmasıyla güncel bilgileri buradan paylaşacağız. Şuanda satışı yapılan Rubenis Simit Ayaklı 16 inç 55W Vantilatör, Şok marketlerinde 2 renk seçeneği ile satılmaktadır. Mavi ve gri olarak 2 farklı renkle bulabileceğiniz vantilatör ayaklı ve 3 kademeli soğutma gücüne sahiptir. İlk kademedeki hafif serinlik, ikinci kademeyle daha etkili oluyor. Ürünün üçüncü kademesinde ise 55W gücünü kullanarak en serin halini yaratıyor. Ayaklarının üstünde bulunan gövdesindeki tuşlar yardımıyla soğutma kademeleri ve vantilatörün çalışma prensiplerini ayarlayabiliyorsunuz.

Böylesine yararlı ve uygun ürünlerin olduğunu bilen insanlarda Şok vantilatör fiyatları araştırması yaparak 2022 yılında hangi ürünün ne kadara satıldığını öğrenmek istiyorlar. Açıkcası şok dediğimiz zaman zaten satılan ürünün uygun olacağını tahmin edebiliyoruz. Fakat sizler için hem markette satılan ürünün fiyatını, piyasada başka mağazaların sattığı fiyatlarla da karşılaştırdık. Yani bu vantilatörü Şok marketinde satılan fiyata almak bir avantaj mı? yoksa normal bir şey mi? öğreneceksiniz.

ŞOK Vantilatör Fiyatları (2021)
ŞOK Vantilatör Fiyatları (2022)

Rubenis Vantilatör

Şok Vantilatör fiyatları araştırması yapanlar markette satılmaya başlanan Rubenis markalı vantilatörün fiyatını araştırıyorlar aslında. Bu yüzden size bu ürünle ilgili bilgileri de buradan açıklayacağız. Eğer bir deneyiminiz varsa ürünle ilgili tecrübelerinizi veya fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

ŞOK da Rubenis Vantilatör Fiyatı: 149 TL

Fiyat 09 – 15 haziran 2022 tarihine kadar geçerli olduğu notuyla satışa başlanmıştır. 25.000 Adet olarak mağazalarına dağıtılan bu ürünü hala satamamış ve elinde bulunduran mağazalardan yine aynı fiyata satın alabiliyorsunuz.

ŞOK Vantilatör kutu içerisinde demonte hâlde kullanıcılara ulaşır. Kutu içerisinde bulunan kullanım kılavuzu ile kısa süre içerisinde ürünün kurulumunu yapabilir ve prize takarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Vantilatörün salınım özelliğini aktif etmeden önce, vantilatörün metal ızgara bölümünün etrafında yeterince boşluk yarattığınıza emin olmanız gerekir. Vantilatörü uzun süreler boyunca kullanmanızda bir sorun olmasa da zaman içerisinde PVC pervaneler toz toplayabilir. Ürünü prizden çıkarıp pervanelerin tamamen durduğundan emin olduktan sonra metal ızgarayı dikkatlice çıkarıp, pervaneleri bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatörde bulunan metal ızgara her ne kadar çalışır vaziyetteyken pervanelere doğrudan ulaşmayı engellese de ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yükseklik ayarlarında ya da konumlarda kullanmanız güvenlik açısından faydalı olur. Bununla beraber vantilatör çalışır vaziyetteyken, ürünün pervane kısmına yabancı bir madde ile müdahale etmemeniz önerilir.

Serinlik ve ferahlığı yaşam alanlarına getiren Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatör, sıcak yaz günlerinde evinizdeki hava akımını sağlamak için gereken tüm özellikleri barındırır. Kolay ve hızlı biçimde kurulumunu gerçekleştirip, evinizde istediğiniz yerde konumlandırabileceğiniz vantilatör, yaz günlerinde aşırı sıcaklardan kaynaklanan bunaltıcı havayı doğru biçimde yönlendirmenize izin verir. Vantilatörün düşük ses özelliği ürünün kullanım konforunu artırırken, farklı hız ayarları ya da salınım modu gibi detaylar ise vantilatörünüzü farklı ortam ve zamanlarda kullanmanıza olanak tanır. Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık sağlayan yüksek kaliteli malzemelerle donatılan Rubenis RBA-05 ayaklı vantilatör, maksimum güvenlik sağlayan tasarım detaylarıyla da öne çıkar. Şık tasarımı ile her ortama uyum sağlayan vantilatörü yaşam alanınızdaki hava akımını artırmak ya da sıcak günlerde serinlik ve ferahlık sağlamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikleri:

  • Ürün Tipi: Ayaklı
  • Salınım Özelliği: Var
  • Kafes Malzemesi: Metal

Teknik Özellikler

  • Güç: 55 W
  • Kademe Sayısı: 3

Tasarım

  • Renk: Bej
  • Genişlik: 40 cm
  • Pervane Çapı: 16 inç

ŞOK Vantilatör Reklam Filmi

ŞOK Vantilatör Fiyatları (2022)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın