Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle (TikTok)

 Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle (TikTok)
Okunuyor Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle (TikTok)

Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle ile TikTok hesabında açtığı yayınlarını canlı olarak izleme fırsatı sunuyoruz. ATV de yayınlanan Esra Erol programında konu olan Sonay’ın açtığı yayınlar oldukça merak edilmeye başlandı. Son günlerde tüm skandalların ardından genellikle insanların sosyal medya hesaplarının da içerisine olduğu olaylar konuşuluyor. Sonay Kurucu dünyanın en popüler sosyal medya platformları arasında yer alan TikTok üzerinden açtığı Canlı Yayın videolarıyla gündemde. Evin geçimini bu canlı yayınlardan sağlıyordum, Adbulhekim’le buluşmaya giderken Hakim’den burma bilezik alıp geleceksin diyerek götürdü sözleri sonrasında insanlar onun açtığı canlı yayınları izlemek için araştırmalara başlamış durumdalar. Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle için oluşturduğumuz bu içeriği güncel tutmaya özen göstereceğiz. Bu sayede eski ve yeni tüm canlı yayınlarını buradan takip edebileceksiniz.

Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle (TikTok) Esra Erol

Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle gibi terimlerin neden bu kadar merak edildiğini bilmiyorsanız bunlarla ilgili de bilgileri paylaşacağız. Daha önce sizlerle Sonay Kurucu tarafından açılan TikTok hesabını da paylaşmıştık. Dilerseniz o içeriğimizi de okuyarak sosyal medya hesabını inceleyebilirsiniz. Sosyal Medya üstünden takipçilerinden hediye alarak özel sohbetler düzenleyen Sonay Kurucu, iddiaya göre kocasını bırakarak dolandırmaya çalıştığı bir erkekle kaçtı. Aşağıdaki buton doğrudan TikTok üzerinden Canlı Yayın açtığı zaman Sonay Kurucu izlemek için hesabına yönlendirileceksiniz.

Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle (TikTok) Esra Erol
Sonay Kurucu Canlı Yayın İzle (TikTok) Esra Erol

9 yıllık evli çiftin hikayesi Esra Erol’un programında tüm Türkiye’yi şaşırtan bir olay örgüsüne döndü. Erol’un programına çıkan Ersin Kurucu, yayın sırasında “Eşim Sonay Kurucu, TikTok’tan tanıştığımız ve dolandırmak istediğimiz adama kaçtı” diyerek herkesi şoke etti. Haberler sonrasında Sonay Kurucu Canlı Yayın eski ve yeni videolarını izlemek isteyenlerin sayısı oldukça arttı. İnsanlar onun bu konular hakkında yapacakları yorumları merak ediyor ve canlı yayınlarda ona bu konular hakkında sorular sormak istiyorlar.

Sonay Kurucu TikTok Hesabı Neden Araştırılıyor?

Yakın dönemde TikTok fenomeni Sonay Kurucu, dolandırmaya çalıştığı adamla kaçtı. Farklı hediyeler alarak erkeklerle online sohbet ettiği iddia edilen Sonay Kurucu‘nun eşi Ersin Kurucu, yaşadıklarını ATV’de Esra Erol‘un programında anlattı. 

Sonay Kurucu‘nun annesi ise canlı yayına katılarak, kızının evinde iki çocuğunun başında olduğunu iddia ederek “Kızım çocuklarının yanında, kocasından çok şiddet gördü, bu işlere çocuğumu sürükleyen Ersin Kurucu oldu” dedi. Ailenin komşusu olan adını vermeyen bir kadın izleyici ise, asıl şiddet gören Ersin Kurucu olduğunu belirterek “Daha önce de başka birine kaçmak istediği zaman şiddete uğradı” dedi.

İddiaların odağında yer alan Sonay Kurucu canlı yayına katılarak eşinin tüm iddiaların reddetti. Kendisini canlı yayınlara eşinin açtırdığını söyledi. Kendisinin de sosyal medyada canlı yayınlar yaptığını söyleyen genç kadın “Evin geçimini bu canlı yayınlardan sağlıyordum, Adbulhekim’le buluşmaya giderken Hakim’den burma bilezik alıp geleceksin diyerek götürdü” dedi.  Birlikte kaçtığı adamın evliliği sürdüğü sırada kendisine para gönderdiğini söyleyen genç kadın, kocasının satın aldığı arabayı da kendisine gönderilen paralarla aldığını iddia etti.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın