Sonay Kurucu TikTok Hesabı

 Sonay Kurucu TikTok Hesabı
Okunuyor Sonay Kurucu TikTok Hesabı

Sonay Kurucu TikTok hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen TikTok her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Sonay Kurucu isimli TikTok hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Sonay Kurucu TikTok

Sonay Kurucu isimli TikTok kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Sonay Kurucu” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Sonay Kurucu TikTok
Sonay Kurucu TikTok

Aşağıdaki yorum alanına “Sonay Kurucu TikTok hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının TikTok da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. TikTok uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Sonay Kurucu TikTok hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Sonay Kurucu TikTok Hesabı Neden Araştırılıyor?

Yakın dönemde TikTok fenomeni Sonay Kurucu, dolandırmaya çalıştığı adamla kaçtı. Farklı hediyeler alarak erkeklerle online sohbet ettiği iddia edilen Sonay Kurucu‘nun eşi Ersin Kurucu, yaşadıklarını ATV’de Esra Erol‘un programında anlattı. 

Sonay Kurucu‘nun annesi ise canlı yayına katılarak, kızının evinde iki çocuğunun başında olduğunu iddia ederek “Kızım çocuklarının yanında, kocasından çok şiddet gördü, bu işlere çocuğumu sürükleyen Ersin Kurucu oldu” dedi.

Ailenin komşusu olan adını vermeyen bir kadın izleyici ise, asıl şiddet gören Ersin Kurucu olduğunu belirterek “Daha önce de başka birine kaçmak istediği zaman şiddete uğradı” dedi.

İddiaların odağında yer alan Sonay Kurucu canlı yayına katılarak eşinin tüm iddiaların reddetti. Kendisini canlı yayınlara eşinin açtırdığını söyledi. Kendisinin de sosyal medyada canlı yayınlar yaptığını söyleyen genç kadın “Evin geçimini bu canlı yayınlardan sağlıyordum, Adbulhekim’le buluşmaya giderken Hakim’den burma bilezik alıp geleceksin diyerek götürdü” dedi. 
Birlikte kaçtığı adamın evliliği sürdüğü sırada kendisine para gönderdiğini söyleyen genç kadın, kocasının satın aldığı arabayı da kendisine gönderilen paralarla aldığını iddia etti.

Sosyal Medya üstünden takipçilerinden hediye alarak özel sohbetler düzenleyen Sonay Kurucu, iddiaya göre kocasını bırakarak dolandırmaya çalıştığı bir erkekle kaçtı.

aTV’de yayınlanan Esra Erol programına çıkan Ersin Kurucu eşi Sonay Kurucu’nun sosyal medyada tanıştığı evli ve iki çocuk babası bir adamla kaçtığını iddia etti.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın