Sosyal Medya Müzesi (Rehber)

 Sosyal Medya Müzesi (Rehber)
Okunuyor Sosyal Medya Müzesi (Rehber)

Sosyal Medya Müzesi hakkında en çok merak edilen soruları bir başlık altında cevaplıyoruz. Nerede?, bilet, fiyatları, adres, giriş ücreti gibi tüm sorular. Hayatımızın bir parçası haline gelen ve başkalarının hayatını’da takip edebildiğimiz tüm bu teknoloji çılgınlığının en son adresi olan Sosyal Medya Müzesi ile ilgili bir rehber içerik hazırlamak istedik. Teknolojinin ve oyun dünyasının her alanında yer edindiğimiz gibi bizzat yaşayarak ve görerek gidebileceğimiz bir müzeyi anlatmakta güzel olacak.

Herkesin bir birinden farklı temalarda çekildikleri hayran bırakıcı görsellerin kaynağını merak ediyorsanız doğru durağa geldiniz demektir. Bir klip için veya dergi için çekilmişcesine etkileyici karelerin kaynağı burası.

İnsanlara müze dediğiniz zaman bir sanat eseri veya önemli bir şeyin sergilendiğini düşünüyorlar. Bu algıyı değiştirecek ve geleceğe yön verebilecek çok büyük adımda atılmış oldu. Sosyal Medya Müzesi yalnızca ünlü veya takipçisi olan insanların gidebileceği bir yer değildir. Hem eğlenmek hemde sosyal medya hesaplarınızda çarpıcı bozlar paylaşabileceğiniz ziyaret edilmesini düşündüğüm bir müze.

Happy Hour TR aslında bahsettiğimiz müzenin gerçek adı fakat medya ve halkımızın değimiyle adı Sosyal Medya Müzesi olarak anılmaya başlandı. Aslında gerçek ismini yansıttığı gibi buraya giden herkesin yüzünde bir mutluluk görüyoruz. Çünkü tüm günün yorgunluğu, dertler ve düşünceler bir kaç saatliğine unutularak eğlenilmeye ve kafa dağıtılmaya çalışılıyor.

Tabi burada işi ciddiye alan ve aşırı titiz davranarak bazı insanların huzurunu kaçıran insan tipleri’de var. Yine’de herkes kendi dünyasında olduğu için müzede kendinizi başrol olduğunuzu unutmayarak hem eğlenin hemde renkli fotoğraflar çekinin.

Sosyal Medya Müzesi

Sosyal Medya Müzesi
Sosyal Medya Müzesi

Sosyal Medya Müzesi hakkında insanların en çok sordukları soruları cevaplayacağız ve hakkında kısa bilgiler vererek bir rehber içeriği oluşturmaya çalıştık.

Haberler, Siteler ve Sosyal medya hesaplarından büyük ilgi ile paylaşılmaya başlayan bu mekanın serüveni ve amacı çok farklı. Gerçek adı Happy Hour TR olmasına rağmen medyanın gücüyle Sosyal Medya Müzesi olarak bir isim konuldu ve halkımız tarafından böyle anılmaya başlandı.

Müze dediğimiz zaman aslında teknolojinin ve İnternet’in hayatımıza soktuğu Facebook, İnstagram, Twitter gibi eski ve yeni ünlü sosyal medya sitelerinin veya uygulamalarına ait eser sayılabilecek şeylerin sergilendiğini düşünen insanlar çok fazla. Fakat burada sergilenen bir eser bulunmuyor. Burada sanat eseri olarak kabul edilen tek şey siz olacaksınız. Sizin renkli ve etkileyici fotoğraflar çekinmenizi sağlamak adına tasarlanan odalar ile vakit geçirecek ve hayal dünyanız ile birlikte farklı boyutlara geçeceksiniz.

Sosyal Medya Müzesi ile ilgili sormak istediğiniz sorular varsa aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca bu müze hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi’de bizimle paylaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Müzesi Bilet

Sosyal Medya Müzesi Bilet
Sosyal Medya Müzesi Bilet

Sosyal Medya Müzesi Bilet ile ilgili sorulan onlarca farklı önemli soru çeşidi bulunduğu için bu başlık altında hepsini cevaplamak istiyoruz. Müzeye giriş için gereken biletler ve ücret hakkında sormak istediğiniz bir soru varsa bizlere sorabilirsiniz.

Sosyal Medya Müzesi bilet, almadan önce bilmeniz gereken bazı şeyleri sizlere burada anlatacağız. 0-4 yaş arasındaki bebekler müzeye ücretsiz olarak girebiliyorlar. 4-12 yaş arasındaki çocuklar ise yanlarında velisi veya sorumlu bir birey olmadan tek başlarına giremiyorlar.

Müzeye evcil hayvan sokmak isteyenler olmuş fakat buna izin verilmediğini buradan tekrar açıklayalım. Aynı zamanda yiyecek, içecek veya tütün ürünü gibi hiç bir şey tüketilemez. Sosyal Medya Müzesi Bilet aldıktan ve müzeye giriş yaptıktan sonra çalışanların uyarılarını dikkate alarak uymanız önemli.

Sosyal Medya Müzesi Bilet Fiyatları

Sosyal Medya Müzesi Bilet Fiyatları
Sosyal Medya Müzesi Bilet Fiyatları

Sosyal Medya Müzesi Bilet Fiyatları merak eden ve bu müzeyi ziyaret etmek isteyen ziyaretçi adayları için 2020 yılına ait güncel fiyat listesini sizlere sunuyoruz.

  • 0-4 Yaş: Ücretsiz
  • İndirimli: 59.00 TL
  • Tam: 79.00 TL

Sosyal Medya Müzesi Bilet Fiyatları 2020 yılına ait güncel tablo yukarıdaki gibidir. İndirimli bilet almak için 0-14 yaş arasında veya öğrenci olmanız gerekiyor. Öğrenci olarak indirimli bilet aldığınız zaman İstanbul’daki Sosyal Medya Müzesine giriş yaparken öğrenci kartınızı göstermeniz zorunludur.

Sosyal Medya Müzesi Giriş Ücreti

Sosyal Medya Müzesi Giriş Ücreti
Sosyal Medya Müzesi Giriş Ücreti

Sosyal Medya Müzesi Giriş Ücreti olarak belirlenen tutarları yukarıdaki başlık altında belirtmiştik. Eğer bilet almadan giderseniz müzeye giriş yaparken nakit parayla bilet alabileceğimizi söylediler. Yinede Giriş ücreti ile ilgili bir sorunuz olursa aşağıdan bize yorum olarak sorabilirsiniz.

4 Yaşına kadar olan bebekleri ücretsiz olarak müzeye sokabiliyorsunuz, 14 yaşına kadar olan çocuklar veya öğrenciler ise giriş ücreti öderken indirimli fiyattan yararlanabilirler. İstanbul’da bulunan Sosyal Medya Müzesi Giriş Ücreti 2020 yılında güncel fiyat tablosunu sizlere sunduk fakat fiyatlarda bir değişiklik olduğu taktirde size buradan güncel olarak açıklayacağız.

Sosyal Medya Müzesi Bilet Al

Sosyal Medya Müzesi Bilet Al
Sosyal Medya Müzesi Bilet Al

Sosyal Medya Müzesi Bilet Al olarak uzaktan bilet almak isteyenler aşağıdaki bağlantıları kullanarak anlaşmalı yerler aracılığıyla bilet satın alabilirler. Fakat müzeye giderek kapıda ücret ödemesi ile bileti oradan alabilirsiniz.

Sosyal Medya Müzesi Bilet Al olarak tavsiyemiz İstanbul için müzeye giriş yaparken oradan bu işlemi gerçekleştirmeniz yönünden. Uzaktan bilet almak isteyenler araştırmalar yaparak anlaşmalı yerleri bulabilirler. Fakat bildiğimiz kadarıyla Biletler Kapıda satın alınıp giriş yapılıyor.

Sosyal Medya Müzesi Adres

Sosyal Medya Müzesi Adres
Sosyal Medya Müzesi Adres

Sosyal Medya Müzesi Adres merak edenler ve nerede olduğunu bilmeyenler için tüm iletişim adreslerini sizlerle paylaşacağız. Sosyal Medya Müzesi Adres tarifi isteyenler müzeye nereden ve nasıl gideceklerini bizlere yorum olarak yazdıkları taktirde en kolay şekilde nasıl gidebileceklerini onlara söyleyebiliriz.

Bereketzade Mahallesi, Kule çıkmazı, No: 13 Beyoğlu / İstanbul

Yukarıdaki Adres kendi siteleri üzerinden ve işletmem kayıtlarında paylaşılan adrestir.

Sosyal Medya Müzesi Nerede?

Sosyal Medya Müzesi Nerede?
Sosyal Medya Müzesi Nerede?

Sosyal Medya Müzesi Nerede? soruları çok sık sorulduğu için cevabını öğrenmek isteyenler için kısaca anlatalım. Müze İstanbul’un, Beyoğlu ilçesinde bulunmaktadır. Arama motorları veya resmi İnternet siteleri üzerinden iletişim bilgilerinin detaylarını öğrenebilirsiniz. Ulaşımı zor bir yer değil, daha önce o mahalleye gitmemiş birisi olarak kolaylıkla bulduk.

Sosyal medya müzesi nerede? gibi sormak istediğiniz adres sorularınız varsa bizlere aşağıdan yazabilirsiniz. Biz ulaşımı kolay sağladık ve zorlanmadık fakat bu konuda kafasında soru işaretleri olanlara yardımı olabiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın