Spor Bakanlığı Personel Alımı 2021 Başvuru Yap

Spor Bakanlığı Personel Alımı 2021 için başvuru yap seçeneklerini kullanarak sizde iş alımı için adınızı yazdırabilirsiniz. Kısa yoldan paylaşılan link bağlantısıyla nasıl başvuru yapabileceğinizi buradan öğrenecek ve uygulayabileceksiniz. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2021 yılında da Spor Bakanlığı bünyesinde çalışacak Personel Alımı için bir başvuru almaya başlıyor.

GSB personel alımı başvurusu olarak da bilinen sistemden kaydınızı yaptırmak istiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık iş başvuruları için kapı kapı dolaşma ve sıra bekleme devri de sona erdi. Bakanlıklar da çalışacak işçiler açılan başvuru formlarından seçilerek alınıyor. Detayları aşağıdan güncel olarak aktarmaya devam edeceğiz. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bakanlığını yaptığı Spor Bakanlığı bünyesinde 4 bin 346 tane kadrolu personel alınacağını açıkladı.

Bu haber üzerine Spor Bakanlığında çalışmak isteyen insanlar 2021 yılında personel alımı için başvuru yap seçeneklerini araştırmaya başladılar. Bu konuda bilgilerin yetersiz olması ve mevcut haber kaynaklarının insanları bu konuda yeterli düzeyde bilgilendirememesi bu içeriği oluşturmamızı sağladı. Konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Spor Bakanlığı Personel Alımı 2021 Başvuru Yap içeriğini güncel tutarak gelişmeleri de sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Böylelikle konuyla ilgili son dakika gelişmelerini buradan öğrenebilecek ve başvuru sonuçlarını kontrol edebileceksiniz.

Reklam Alanı

Spor Bakanlığı (GSB) Personel Alımı 2021 Başvuru Yap

GSB yani Spor Bakanlığı personel alımı başvurusu yapmak isteyenler 2021 yılında kadrolu olarak alınacak 4 bin 326 şanslı işçi arasında yer almak istiyorlar. Devlette çalışmanın her zaman daha güvenceli ve iyi bir iş olduğunu büyüklerimizden duymuştuk. Yaşlarımız ilerledikçe hayat şartları bize bunun doğru olduğunu bir kere daha gösterdi.

Başvuru yapmanız için gerekenler ve lazım olan her şeyi aşağıda sizlere sunuyoruz. Verilen bağlantıdaki “Başvuru Yap” butonu doldurmanız gereken forma sizi yönlendirecek. Bu sayede 2021 yılında GSP, Spor Bakanlığı personel alımına katılabilecek ve çekilecek kurada adınızı yazdırabileceksiniz. 27 Ağustos 2021 tarihinde açılacak olan başvuruları kaçırmamanız gerekiyor. Daha erken bir tarihte personel alımı için başvuru gerçekleştiremezsiniz. Çeşitli bölgelere açılacak olan hizmet noktaları ve Alo 170 hattı üzerinden de başvuru yapılabiliyor.

Spor Bakanlığı (GSB) Personel Alımı 2021 Başvuru Yap
Spor Bakanlığı (GSB) Personel Alımı 2021 Başvuru Yap

Yukarıdaki bağlantı sizi İş kurun e-şube adresine yönlendirmektedir. Oradan İşçi Alımı kategorisindeki 27 Ağustos tarihinde başlayan Spor Bakanlığı Personel Alımına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye genelinde 100’binin üzerinde bir katılım olacağı düşünülmektedir. Bunun sebebi Güvenlik ve Temizlik sektörünce çalışan işçiler genellikle taşeron şirketler aracılığıyla iş sahibi olabildikleri için kadro güvencesini yakalayamıyorlar. Spor Bakanlığı gibi devletin önemli bir kademesinin bünyesinde çalışabilmeyi yüz binlerce işçi istemektedir. Sizleri yalan ve yanlış yönlendirmemek adına yapılacak resmi açıklamaları aktarmaya devam edeceğiz. Bu sayede Spor Bakanlığı Personel Alımı Başvurusu Yap seçeneklerini nasıl kullanabileceğinizi detaylarıyla öğrenmiş olacaksınız.

Reklam Alanı

2021 Spor Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Spor Bakanlığı Personel Alımı Başvurusu yapmak isteyenlere yukarıda yardımcı olmaya çalıştık. Aynı zamanda başvuru yapacak kişilerin personel olmadan önce bazı şartları karşılaması gerekiyor. Aşağıda yazılı olan başvuru şartlarını karşıladığınız taktirde başvuru yapabilirsiniz. Aksi halde kura size çıksa dahi işçi olarak giremezsiniz. Bu uyarıları yapan haber siteleri daha önceki yıllardan da yola çıkarak ön görülerde bulunuyorlar. Fakat konuyla ilgili yapılacak resmi açıklamalar en doğru sonuçları söyleyecektir.

 1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.
 2. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.
 3. 18 yaşını tamamlamış olmak (23.08.2003 ve öncesi doğumlu olmak).
 4. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
 5. Özel kanun veya diğer mevzuatta yer alan şartları taşımak.
 6. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
 7. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.
 8. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).
 9. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.
 10. Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak.
 11. Tam zamanlı ve vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak.
 12. Başvurduğu kadronun bulunduğu il sınırlarında ikamet etmek.
 13. Başvuru yaptığı kadro için aranan cinsiyet şartını taşımak.

Spor Bakanlığı 2021 Personel Alımı Başvurusu Sonrası Güvenlik Maaşları

Spor Bakanlığı 2021 Personel Alımı Başvurusu yapmak isteyen güvenlik görevlileri kabul edilip işe başlaması halinde ne kadar maaş alacaklarını merak ediyorlar. Şuanda çalışan ve geçmişten günümüze çalışmaya devam eden güvenlik görevlilerinden öğrendiğimiz gerçek bilgilere göre maaş tablosu aşağıda paylaşılmıştır.

 • Yeni Başlayanlar için ( 5 Yıldan Az ): 4.171,00 TL
 • 5 Yıldan 10 Yıla Kadar: 4.200,00 TL
 • 10 Yıldan 15 Yıla Kadar: 4.257,00 TL
 • 15 Yıldan 20 Yıla Kadar: 4.314,00 TL
 • 20 Yıldan Fazla: 4.426,00 TL

66
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.