Spotify Arkadaş Aktivitesi Görme (Mobil Telefondan)

 Spotify Arkadaş Aktivitesi Görme (Mobil Telefondan)
Okunuyor Spotify Arkadaş Aktivitesi Görme (Mobil Telefondan)

Spotify Arkadaş Aktivitesi Görme işlemini Mobil Telefondan yapmak isteyenlere bunu nasıl yapabileceklerini anlatıyoruz. 2021 yılına özel verdiğimiz bağlantıyı kullanarak Spotify da arkadaşlarınızın aktivitesini mobil telefonlarınızdan görebileceksiniz. Eğer dinlediği şarkıları öğrenmek istiyorsanız o kişinin arkadaş aktivitesini gizlememiş olması gerekmektedir. Eğer arkadaş aktivitesini gizlediyse mobil telefondan veya bilgisayar üzerinden dinledikleri müzikleri göremezsiniz. Takipçilerinizin ve sizin takip ettiğiniz kişilerin tüm dinlediklerine aşağıdaki adımları uygulayarak ulaşabilirsiniz.

Arkadaş aktivitesini nasıl kapatıp açabileceğinizi bilmiyorsanız aşağıda anlatılanları uygulayınız.

  1. Sağ üstte  simgesine tıkla ve Ayarlar‘ı seç.
  2. Görüntüleme Seçenekleri altında Arkadaş Aktivitesini göster seçeneğini aç (yeşil) veya kapat (gri).

Spotify Arkadaş Aktivitesi Görme Mobil Telefondan Nasıl Yapılır?

Spotify Arkadaş Aktivitesi Görme yalnızca bilgisayar üzerinden kullanılabilen bir özelliktir. Fakat bunu mobil telefonlarınız üzerinden nasıl yapabileceğinizi açıklıyoruz. Her şeyin bir yolu olduğu gibi bunun da bir yolu vardır fakat zor bir yöntemdir. Yani Spotify mobil uygulama üzerinden bakamıyorsunuz. Bunun için öncelikle tarayıcı üzerinden Spotify resmi İnternet sitesine giriş yapınız. Daha sonrasında sağ süt köşede Chrome de bulunan 3 noktaya tıklayın ve Bilgisayar görüntüsüne geçin. Ardından Spotify dan hesabınıza giriş yapın ve arkadaş aktivitesinden arkadaşlarınızın dinledikleri müzikleri görebilirsiniz.

Spotify, dünya çapındaki içerik üreticilerinden milyonlarca şarkıya ve diğer içeriklere erişmeni sağlayan dijital müzik, podcast ve video hizmetidir.

Müzik çalma gibi temel işlevler tamamıyla ücretsizdir ama hizmetini Spotify Premium’a yükseltmeyi de tercih edebilirsin.

Premium’a sahip olsan da olmasan da şunları yapabilirsin:

  • Müzik zevkine göre öneriler alma
  • Müzik ve podcast koleksiyonları oluşturma
  • Ve daha pek çok şey!

Spotify, bilgisayarlar, telefonlar, tabletler, hoparlörler, TV’ler, arabalar da dahil olmak üzere geniş bir cihaz aralığında kullanılabilir ve bir cihazdan diğerine Spotify Connect’i kullanarak kolaylıkla geçebilirsin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın