Spotify Gizli Oturum Nedir?

Spotify Gizli Oturum Nedir?

Spotify Gizli Oturum Nedir? Yapay zeka dediğimiz şey artık müzik seçimlerimizi bile etkiliyor. Spotify sizin dinlediğiniz şarkılara göre size şarkı önerisinde bulunabiliyor. Ek olarak Spotify hesabı olan herkesin bir profili de vardır. İnsanlar başka kişilerin dinlediği müzikleri dinleyebiliyor. Spotify Gizli Oturum Nedir? Sorusu’nun cevabı bize birçok farklı seçenek sunuyor. Hadi beraber bakalım.

Spotify Gizli Oturum Nedir?

Spotify Gizli Oturum Nedir?
Spotify Gizli Oturum Nedir?

Spotify Gizli Oturum ayarı etkinleştirilmiş ise sizin o an dinlediklerinizin başkaları tarafından görülmesini engelliyor ve ek olarak Spotify da o şarkıları dinlediğinizi görmemiş gibi yaparak yapay zeka’nın gizli oturum aktifken dinlediğiniz şarkıların benzerleri’ni önermesini engelliyor.

Spotify Nedir?

Spotify açık ara dünya’nın en ünlü müzik dinleme uygulaması olabilir. Belli bir ücret karşılığında abone olduğunuz zaman birçok daha özgürlük sunan Spotify barındırdığı müzik arşivi ile herkesi şaşırtıyor.

Dinlediğiniz şarkılara göre ansayfanızda size sevebileceğiniz yeni şarkılar öneriyor. Bulunduğunuz ülkede en çok dinlenenleri ve globalde en çok dinlenenleri size sunuyor ve dinlediğiniz müzikler herkes tarafından takip edilebiliyor. Bu sayede müzik seçiminde zorlanan arkadaşlarınız sizin profilinizi aratıp takip edip sizin Oynatma Listelerinizi dinleyebilir.

Spotify Gizli Oturum Nasıl Etkinleştirilir?

Spotify Gizli Oturum Nasıl Etkinleştirilir? sorusu soranlar aşağıdaki maddeleri sırasıyla yaparak etkinleştirebilirler.

Spotify Gizli Oturum Nasıl Etkinleştirilir?
Spotify Gizli Oturum Nasıl Etkinleştirilir?

1)Anasayfaya tıklayın.

2)Ayarlar kısmına girin.

3)Sosyal sekmesi altındaki Gizli Oturum’u aktifleştirin.

4)Gizli Oturumun kapatılması için aynı adımları tekrarlayın.

Dip Not

Spotify’ı yeniden başlatırsanız veya uzun süre uygulama açıkken kullanılmazsa Gizli Oturum otomatik olarak sonlanır. 

24
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.