Spotify İnstagram Story Problemi

Spotify İnstagram Story Problemi

Günümüzün en aktif müzik dinleme uygulamalarından olan Spotify getirdiği yeniliklerle de farklı yerlerden insanları uygulamasını kullanmasına yönelik hareketlerde bulunuyor. Özellikle İnstagram Hikaye bölümünde dinlediğiniz müzikleri paylaşabilme özelliği ile beğeni toplayan Spotify’ın bu özelliği birçok müşteri tarafından da problemlerle karşılaşıyor. Spotify üzerinden dinlediğiniz müzikleri İnstagram hikaye bölümünden farklı seçenekler ile yüklemeniz mümkün. Öncelikle bu özelliğin son güncellemeler ile geldiğini bilmelisiniz. Bunun sonucunda da iki uygulamayı da son sürümüne güncellemeniz gerekmektedir. Son sürüm ile alakalı birçok problemin olduğu biliniyor. İnsanların çoğu güncelleştirmeleri kapattığından bu özelliğe hemen erişemiyor. Bu özelliğe erişmeniz için uygulamaların sorunsuz çalışması gerekmektedir. Sorunsuz olarak güncellenen uygulamalardan sonra ilk olarak hesap tipinizin bir önemini olduğunu düşünenler olabilir. Hesap seviyesinin herhangi bir özelliği bulunmamaktadır. Sonuç olarak İnstagram hikaye bölümünden de olsa farklı bir platformdan uygulamanın reklamını yapıyorsunuz Bu olay sonucunda da ücretsiz hesaplarda da aktifleşme meydana geliyor. Öncelikle dinlediğiniz şarkının detaylar kısmından şarkıyı farklı platformlardan yaymanız mümkün. Hem dinlediğiniz şarkılarınızı takipçilerinizle paylaşabilir hem de şarkılara destek verebilirsiniz. Bu sistem ile birçok Spotify kullanıcısının yeni sürüme geçtiği de belirtiliyor.

Spotify İnstagram Story Hatası Android Çözümü

Spotify kullanıcıları gerek dinlediği müziklerde gerekse İnstagram üzerinden hikaye paylaşımın da farklı sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Öncelikle hangi tür mobil alt yapıya ait olan bir telefonunuz olduğunu bilmelisiniz. Eğer ki Android bir altyapı var ise uygulama ayarlarına girmelisiniz. Telefonun ayarlar kısmından uygulama ayarlarından spotify ve İnstagram’ın olduğu uygulamalarım bellek ve depolama alanlarını boşaltmanız da fayda vardır. Andorid kullanıcıları bu işlemleri yaptıktan sonra dinlediği herhangi bir müziğin detaylar veya paylaşma kısmından hikayeler kısmını seçerek yüklemesi mümkündür. Eğer ki halen hikaye bölümü çıkmıyorsa yapmanız gereken farklı işlemler vardır. Öncelikle farklı bir hesaba giriş yapmanız gerekecek. Hesaba giriş yaptıktan sonra eğer ki sorun düzeliyorsa büyük ihtimal Android içerisinde oluşan bir geçici hatadır. Telefonunuzu kapatıp açtıktan sonra sorun düzelecektir. Eğer ki sorun o hesapta düzelmez ise Spotify destek bölümünden hesabınızı güncelleyip sorunu çözebilirsiniz.

Spotify İnstagram Hikaye Hatası İphone Çözümü

İnstagram kullanıcıları için çokça kullanılmaya başlayan bu sistem için İphone kullanıcıları da nasibini aldı. Sorunların oluştuğu gözlemlenen bu tür telefonlarda da farklı yöntemler ile sorunu çözmek mümkün. İlk olarak tam kapama dediğimiz başlatma tuşu ile açma kapama tuşuna aynı anda basıp telefonu kapatmalısınız. Bu kapama yapılan hatasal ayarlamaları geri almanıza da olanak sağlar. Yani hataları düzenler. Sorun düzelmediği takdirde farklı yollara başvurmalısınız. Öncelikle sistem yenileme araçları ile sisteme yük oluşturabilecek tüm uygulamaların kapatılmasını sağlayın. Daha sonrasında uygulama içerisinde hesabınızı 1 defa da olsa kapatıp açmayı deneyin. Bu uygulamayı yapan birçok kullanıcı tarafından sorunun çözüldüğü tespit edilmiştir. Farklı uygulamalar sayesinde de sorunlları hızlı bir biçimde çözmeniz mümkündür. 

31
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. 1 dedi ki:

    Bende paylaşıyor spotifyde çal yazmıyor ss almış gibi duruyor