Spotify Kullanıcı Adı Bulma (2021)

 Spotify Kullanıcı Adı Bulma (2021)
Okunuyor Spotify Kullanıcı Adı Bulma (2021)

Spotify Kullanıcı Adı Bulma ile aradığınız tüm hesapların paylaştığı şarkıları ve oluşturdukları listeleri bulabileceksiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizle ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Dünyanın en popüler müzik dinleme ve paylaşma uygulaması olan Spotify hakkında merak edilen çok fazla şey bulunmakta. Ülkemizdeki haber siteleri bu tarz konularla ilgili detaylı bilgileri aktarmaktan kaçınıyorlar. Soruları soranların az sayıda olması edilecek yardımı da azalttığını fark ettiğimiz için bizde sizlerin her merakını giderecek içerikler oluşturmaya özen gösteriyoruz.

Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Bulunur?

Bir arkadaşınız veya merak ettiğiniz birisinin Spotify kullanıp kullanmadığını merak ediyorsanız, onun hangi şarkıları paylaştığını, oluşturduğu listeleri bulabilirsiniz. Bunun için öncelikle onun kullanıcı adını bulmak ve profiline girmeniz gerekiyor, fakat bunun nasıl yapılabileceğini herkes bilmiyor. Aşağıdaki adımları uygulayarak kullanıcı adını bildiğiniz insanların Spotify profillerini inceleyebilirsiniz.

Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Bulunur?
Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Bulunur?
 • Spotify uygulamasını açın,
 • Arama yerine “Kullanıcı Adını” yazın.
 • Profil kısmından yazdığınız kullanıcı adına sahip profilleri göreceksiniz.

Kullanıcı adı genellikle isim ve soyisim olmaktadır, eğer bu şekilde bulamadıysanız farklı yöntemlerde deneyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi popüler sosyal medya uygulamalarında Spotify uygulaması bağlanabiliyor ve oralardan paylaşımlar yapabiliyorlar. Facebook, İnstagram veya Twitter gibi popüler sosyal medya uygulamaları üzerinden eğer paylaşım yaptıysa veya hesabını bağladıysa kişinin spotify bilgilerine erişebilirsiniz.

Aynı zamanda kullanıcı adını bulduğunuz kişi Spotify uygulamasındaki listeleri eğer herkese açık olarak işaretlediyse onları da inceleme fırsatınız olacaktır. Fakat listeleri gizli ise dinlediği müzikler hakkında bir ipucu bulmanız çok zorlaşacak. Konuyla ilgili merak ettiğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Spotify Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?

Spotify Kullanıcı Adı değiştirilemez, uygulamaya kayıt olurken sizden bir kullanıcı adı istememektedir. Fakat kayıt esnasındayken sizden istediği “gösterilecek ad” profilinizde görülen ad olacaktır. Genellikle kullanıcılar buraya kendi isim ve soyisimlerini yazarlar. Yukarıdaki anlattığımız yöntemi uygulayarak Spotify Kullanıcı Adını bulabilirsiniz.

 1. Ana Sayfa seçeneğine dokun.
 2. Ayarlar’a  dokun.
 3. Profili görüntüle‘ye dokun.
 4. PROFİLİ DÜZENLE seçeneğine dokun.
 5. Değiştirmek için gösterilecek adına dokun.
  İpucu: Burayı, profil resmi eklemek veya resmini değiştirmek için de kullanabilirsin. 
 6. Kaydet‘e dokun.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
5,804 okunma
okunma332
0 yorum

VOZOL