Spotify Ne Dinlediğini Gizleme

Spotify Ne Dinlediğini Gizleme

Spotify Ne Dinlediğini Gizleme, Spotify Ne Dinlediğini Nasıl Gizlersin? Spotify’da Birinin Çalma Listesini Dinleyince Bildirim Gider mi? Spotify Listelerimi Kim Takip Ediyor, Nasıl Öğrenirim? Açıkçası 21. yüzyılda neler yaptığımızı saklamak oldukça zor. Durum böyle olunca insanlar en azından müzik zevklerini paylaşmak istemiyor olabilir. Bu durumda herkesin yaptığını yapıyor ve internette bu konuyu araştırıyorlar. Biz sizler için araştırdık ve neler yapabileceğinizi özetledik. Keyifli okumalar dileriz.

Spotify Ne Dinlediğini Nasıl Gizlersin?

Spotify Ne Dinlediğini Nasıl Gizlersin?
Spotify Ne Dinlediğini Nasıl Gizlersin?

Çok basit bir şekilde Spotify içerisinde Gizli Oturum açarak bunu yapabilirsiniz. Spotify Gizli Oturum sizin araştırdığınız şeyi yapmanızı sağlar. Spotify Gizli Oturum etkinleştirilmiş ise sizlerin o an dinlediklerinizin oynatma isteklerinizi takip eden insanlar tarafından görülmesini engelliyor ve ek olarak Spotify da o şarkıları dinlediğinizi görmemiş gibi yaparak yapay zeka’nın gizli oturum aktifken dinlediğiniz şarkıların benzerleri’ni önermesine engel oluyor.

Spotify’da Birinin Çalma Listesini Dinleyince Bildirim Gider mi?

Kısa ve öz cevap vermek isterim. Hayır Spotify bir çeşit sosyal medya aracı değildir. Birileri oynatma listelerini insanlar benim şarkı zevkimi tatsız diye yaparlar. Böyle bir durumda o liste on binlerce kişide ekli ise oynatma listesi’nin sahibi’nin halini düşünsenize. O telefon susmaz bile.

Spotify Listelerimi Kim Takip Ediyor Nasıl Öğrenirim?

Spotify uygulamasına ister bilgisayarınızdan isterseniz de telefonunuzdan girin. Profil kısmına girdiğiniz zaman hem sizin takip ettiğiniz oynatma listeleri gözükür hem de sizin yaptığınız oynatma listelerini takip eden insanlar gözükür.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.