Spotify QR Kodu Nasıl Okutulur?

 Spotify QR Kodu Nasıl Okutulur?
Okunuyor Spotify QR Kodu Nasıl Okutulur?

Spotify Kodu Nasıl Okutulur?, son zamanlarda kişiye özel hediyeler ve yeni albümler için kullanılan QR kodları bu soruların sayısını arttırdı. Günümüzde sokaklarda dahi spotify barkodu olan afişlerle karşılaşabiliyorsunuz. Burada gördüğünüz kodu Spotify uygulamasında nasıl okutup, şarkıyı dinlemeye başlayacağınızı bilmiyorsanız aşağıda basit maddelerle nasıl yapıldığını anlattık. Genellikle kişiye özel hediyelerde şarkının kapağı olarak sizin seçtiğiniz bir fotoğraf ve sizin için özel bir şarkının spotify görüntüsü ekleniyor. Daha sonrasında hediye ettiğiniz kişi orada yer alan Spotify QR Kodu (Barkodu) okutarak şarkıyı dinlemeye başlıyor. Günümüzde artık hediyelerde teknolojiye uyum sağlamaya başladı. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve cevaplanmamış sorular varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Spotify Kodu Nasıl Okutulur?

Bir tane Spotify Kodu bulduysanız ve bu kodu nasıl taratarak müziği dinlemeye başlayacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki maddeleri uygulayın. Çok hızlı ve basit bir şekilde qr barkod kodunu okutarak şarkıyı uygulamaya üzerinden dinleyebilirsiniz. Aşağıda anlattıklarımızı anlamayanlar için konuyla ilgili uygulamalı bir video hazırlayacağız. Bu sayede bilmeyenler ve anlamayanlar nasıl yapabileceklerini uygulamalı bir şekilde görebilecekler.

Spotify Kodu Nasıl Okutulur?
Spotify Kodu Nasıl Okutulur?

Spotify QR Barkod Kodu Nasıl Okutulur ve Dinlenir?;

  • Spotify Uygulamasını açın,
  • Arama kısmına tıklayın,
  • Sağ tarafta bulunan fotoğraf ikonuna dokunun,
  • QR Barkod Kodunu okutun
  • Şarkıyı dinlemeye başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemi yaparken açılan kamerada barkodu tam olarak ortalamaya çalışın, aksi halde algoritma kodu algılayamaz ve şarkı çalmaya başlamaz. Ayrıca bunu yaparken cihazınızın İnternete bağlı olduğundan da emin olun. Sonrasında kodu okuttuğunuz şarkıyı otomatik olarak karşınıza çıkartacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın