Spotify Sanatçı Hesabı Nasıl Açılır?

Spotify Sanatçı Hesabı Nasıl Açılır?

Spotify Sanatçı Hesabı Nasıl Açılır? Spotify Sanatçı Hesabı ile Şarkı Yayınlama. Spotify Sanatçı Hesabı Ücretli mi? Spotify sadece ülkemiz tarafından değil tüm gezegen çapında çok fazla kullanılan bir müzik dinleme servisidir. Kullanıcılar Premium hesap aboneliği ile kendileri için daha geniş bir kullanım erişimi sağlayabilirler. Peki bu durum bizlere güzel şarkılar üreten sanatçılar için nasıl? Hadi hep beraber bunu inceleyelim.

Spotify Sanatçı Hesabı ile Şarkı Yayınlama

Spotify Sanatçı Hesabı ile Şarkı Yayınlama
Spotify Sanatçı Hesabı ile Şarkı Yayınlama

Spotify ile şarkı yayınlama çok zorlayıcı olmayan bir işlem adımları takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu adımlara gelirsek. İlk önce müzik üreticileri için Spotify Hesabınızı oluşturmak amaçlı TuneCore’a kaydolun. Sonrasında şarkınızı ve kapak fotoğrafını yükleyin. Şarkılarınızı Spotify’a gönderin. İnceleme bir haftadan kısa sürer.

TuneCore aracılığıyla Spotify için artist adınızı doğrulayın ve istekte bulunun. Müzik üreticileri için Spotify profilinizi oluşturun. Fotoğraf yükleyin, biyografinizi düzenleyin, çalma listeleri için teklileri ekleyin ve oldukça detaylı hedef kitlesi verilerinizi alın.

Spotify Sanatçı Hesabı Ücretli mi?

Spotify dahilinde sanatçı hesabı açmanın hiçbir ücreti veya ödemesi yoktur. Spotify sürecin sonrasında da sizden bir talepte bulunmamaktadır. Gönül rahatlığı ile şarkılarınızı bütün dünya tarafından kullanılan bir platformda çok kolay bir sürecin ardından paylaşabilirsiniz.  

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.