Squid Game 3D Oyunu Oyna

 Squid Game 3D Oyunu Oyna
Okunuyor Squid Game 3D Oyunu Oyna

Squid Game 3D Oyunu Oyna ile cihazlarınıza nasıl indirebileceğinizi öğrenin veya indirmeden tarayıcı üzerinden oynayın. Genellikle iyi bir cihaza sahip olmayan oyuncuların tercih ettikleri bu sistemi sizlere tanıtıyor ve oynama imkanı sunuyoruz. Parkur oyunlarına bambaşka bir hava getirmeyi başaran günümüzün en popüler klasik oyunları arasındadır. Body Race ile karakterinizi oyunun kuralları doğrultusunda kazanacak şekilde oyunu bitirmelisiniz. Aksi halde başınızda bekleyen kırmızı giysili askerler size ateş ederek oyununuzu sonlandıracaktır.

Gülük hayattaki yaşam şartlarının ağırlığı ve cazip ödülün hevesiyle oyuna başlayan çocuklar, hayatta kalabilmek adına her şeyi yapmak zorunda kalır. Hayatta kalan oyuncular, bir sonraki etaba geçerken, diğer yandan oyuncular arasındaki gruplaşmalar, tehlikenin boyutunu daha da artırır. Squid Game 3D Oyna ile tüm bu gerilim ve gerilimin getirdiği eğlenceli bu oyunda yaşayacaksınız. Oyuna dair güncel detaylar eklenmeye devam edilecektir.

Squid Game 3D Oyunu Oyna (2021)

Squid Game 3D oynamak için tek yapmanız gereken tarayıcıdan çalıştırmak olacak. Tabiki gerçek oyun deneyimini yaşayabilmek için oyunu cihazlarınıza indirmeniz gerekiyor. Android ve İOS işletim sistemli telefonların oyun mağazalarında bulabilirsiniz. Aynı zamanda Emülatör aracılığıyla Bilgisayar (PC) cihazlarında da bu oyunu oynamanız mümkün.

Squid Game 3D Oyunu Oyna (2021)
Squid Game 3D Oyunu Oyna (2021)

Squid ve game kelimeleri İngilizcedir ve Türkçe anlamları “Kalamar” ve “Oyun”dur. Squid Game dizisinin adı ise Türkçeye Kalamar Oyunu olarak çevrilmektedir.

Squid Game 3D oyununu oynamak oldukça kolay. Karakterinizi bitiş çizgisine ulaştırabilmek için karşınıza çıkan sağlıksız besinlerden kaçının. Spor aletleri daha önce parkurda yediğiniz hamburgerlerle alınan kilolarınızı vermenizi sağlar. Aynı zamanda sağlık besin olarak eklenen brokoli gibi gıdalar da yine kilo almanızı engelleyecek ve sağlığınızı koruyacaktır. Üzerinizdeki kıyafet bitiş çizgisine ulaştığı zaman fit vücudunuzda oldukça güzel gözükür.

Squid Game 3D APK İndir

Squid Game 3D APK İndir sayesinde oyunu cihazlarınıza indirip hemen oynayamaya başlayabilirsiniz. Genellikle bu seçeneği uygulama mağazalarında sorun yaşayan oyuncular için hazırlıyoruz. Kesinlikle hile ve türevi illegal bir dosya içermemektedir. Resmi geliştiricilerinin İnternet siteleri veya uygulama mağazalarındaki bağlantıları sizlere sunuyoruz. Amacımız hem daha fazla oyuncu kitlesine ulaşmak hem de yüklemekte zorluk çekenlere yardımcı olmak. Aynı zamanda yaptığımız araştırma sonuçlarına da aşağıda yer ayırdık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın