Stack Ball Dünya Rekoru Belli Oldu!

Stack Ball Dünya Rekoru Belli Oldu!

Stack Ball Dünya Rekoru oyuncuların en merak ettiği sorulardan bir tanesiydi, bizde bunu global olarak araştırarak bulduk ve sizlere açıklayacağız. Oyunun geliştirici ve yönetim ekibiyle iletişime geçerek Stack Ball Rekor sayısını öğrenmeye çalıştık fakat oyunda çok sayıda hileli kullanıcı olduğu için bunun belirlenemeyeceğini anladık.

Yerli ve yabancı kaynakları araştırdığımız zaman hile kullanan oyuncular 25 bin seviyeyi geçmiş durumdalar fakat hile kullanmadan legal bir şekilde oynayarak Dünya Rekorunu elinde bulunduran bir oyuncu bulabildik.

Dönen sarmal platformda obje karakterimizi kırılan duvarlara vurarak en alta indirmeye çalıştığımız oyunu popüler yapan şey hırs oluyor. Stack Ball oynarken zevk’den çok bölümü geçme hırsı doğduğu için oyunun bağımlı edici bir yanı’da doğmuş oluyor.

Böylesine hırsların ve refleksin konuştuğu oyunda dünya rekoru veya Türkiye rekoru merak eden oyuncularda biraz fazla. Çünkü herkes bu rekoru elinde bulundurmak ve daha fazlasını yapmak için elinden geleni yapıyor.

Stack Ball Dünya Rekoru

Stack Ball Dünya Rekoru
Stack Ball Dünya Rekoru

Stack Ball Dünya Rekoru kaç seviye ve skoru kaç olduğunu öğrenebilmek için yurt dışında popüler olan büyük blog, haber, forum ve toplulukları inceleyerek bir araştırma içerisine girdik. Aynı zamanda rekoru öğrenebileceğimiz kaynaklara özel mesajlar atarak iletişimlerde bulunduk.

Stack Ball Dünya Rekoru, hile kullanan oyuncularda 72785 seviye ve 4825 puan olduğunu biliyoruz, fakat bu sayı her geçen gün artacağını unutmayın. Araştırmalarımız legal olarak yani hile kullanmadan oyunda yapılan en üst seviye ve onun skor sayısını bulmak yönünde.

Stack Ball Dünya Rekoru olarak şuanda kabul edilen seviye 6300 ve 38600 skor ile Jundoz mahlaslı oyuncu.

Stack Ball oyununda kendi seviyeniz ve skorunuzu aşağıda yorum olarak yazabilirsiniz.

50
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Sefa dedi ki:

    Abi şampiyon benim hile mile hiç bişey yook kanıtlarım size benim abi ne istersez yaparım oyunda 2 saate yakın yanmadım kanıtlarım