Starmaker Şarkı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

 Starmaker Şarkı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?
Okunuyor Starmaker Şarkı Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Starmaker Şarkı Silme işleminin nasıl yapıldığını bilmeyenler için kayda aldığınız şarkılarınızı nasıl silebileceğinizi anlatıyoruz. Karaoke Uygulamasında söylediğiniz şarkıların arasından hoşunuza gitmeyenleri kolay yöntemle silebileceksiniz. Günümüz popüler uygulamalarında yaptığımız işlemler kimi zaman canımızı sıkabiliyor. İOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların uygulama mağazalarında yer alan Starmaker isimli Kareoke uygulamasında son zamanlarda insanlar “Şarkı Silme” işleminin nasıl yapılabildiğini araştırıyorlar. Uygulamanın yerli bir uygulama olmaması ve haber kaynaklarının da bu konuyla ilgili yeterli içerikler üretmemesi kullanıcılar arasında bir mağduriyet yaratmaktadır. Bu sebeple sizlere Starmaker Şarkı Silme ile ilgili bir içerik üreterek uygulamayı kullanan kullanıcılara yol göstermek istiyoruz.

Starmaker Şarkı Silme

Starmaker Şarkı Silme için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekiyor. Bu sayede kareoke yaparken kaydettiğiniz ve profilinizde yer alan şarkıyı silebileceksiniz. Dilerseniz şarkıyı silmek yerine kaydedip ondan sonra silmeyi deneyin. Bu sayede ileride tekrar aynı şarkıyı yüklemek istediğinizde daha önce sildiğiniz kaydınızı tekrar yükleme fırsatınız olacaktır.

Starmaker Şarkı Silme
Starmaker Şarkı Silme

Starmaker uygulamasını açın ve daha sonra profilinize gelin. Profilinizdeki özel alanda daha önce söylediğiniz şarkılara ait kayıtların olduğunu göreceksiniz. Silmek istediğiniz kayda tıklayın ve sağ taraftan kaydın ayarlarına girin. Daha sonrasında sil butonuna tıklayarak şarkıyı profilinizden tamamen kaldırabilirsiniz.

Uygulamayı bilmeyenler için kısaca ondan da bahsedelim.

Hepimizin içinde gizli bir şarkıcı olduğuna inanıyor musun?
StarMaker ile içinizdeki şarkıcıyı ortaya çıkarın——Google Play ve Apple Store’un sunduğu popüler Karaoke Uygulaması🏆
StarMaker, dünya çapında 50 milyon kullanıcıya sahip popüler bir şarkı söyleme uygulaması ve müzik topluluğudur, şimdi ücretsiz karaoke şarkıları söyleyin ve müzik yoluyla arkadaşlar edinin!
Pop ya da Hip hop, R&B ya da halktan hoşlandığın fark etmeksizin, milyonlarca şarkı arasından en sevdiğin şarkıları seç, yüksek kaliteli arka müzik ve yuvarlanan şarkı sözleriyle birlikte şarkı söyle, çeşitli ses efektleri ve video filtreleriyle kayıtlarını düzenle ve paylaş. Whatsapp, Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat ve daha fazlası gibi sosyal platformlara.
Ayrıca en iyi sanatçılarla düet yapabilir ve bir grup arkadaşınızla birlikte şarkı söyleyebilir veya müzik konserlerinizi yayınlamak ve bir süper yıldız gibi beğeniler ve hayranlar kazanmak için Canlı yayına geçebilirsiniz!
Daha iyi bir şarkı söyleme deneyimi için bir dizi yeni özellik ekledik! Örneğin:

🎤 Milyonlarca yerel ve uluslararası şarkıdan en sevdiğiniz şarkıları ve en son hitleri seçin.
🎤 Karaoke kayıtlarınızı Uzak, Sıcak, Vinil, Parti, Büyüleyici vb. gibi çeşitli ses efektleriyle kaydedin.
🎤 geçmiş, paris, gün batımı, şehir, bahar gibi güzel filtrelerle selfie müzik videolarınızı düzenleyin.
🎤 Profesyonel bir şarkıcı gibi ses çıkarmak için Perde düzeltmeyi kullanın.
🎤 ‘Hook’, en sevdiğiniz şarkıların en iyi kısmını söylemenizi sağlar! En iyi sanatçılarla veya arkadaşlarınızla düet yapın, birlikte bir kayıt yapın!
🎤 Şarkılarınızı yayınlamak, kendi konserlerinizi düzenlemek veya başkalarının keyfini çıkarmak için Canlı Yayına Geçin’.
🎤 Sizinle aynı zevkleri paylaşan diğer müzik severlerle oynamak için bir ‘Aile’ topluluğuna katılın, Müzik yoluyla yeni arkadaşlar edinmek için Beğenin, Yorum Yapın ve Hediye Edin!

Şu anda dahil olan tüm hit şarkılar arasından seçim yapın:
– Stuck With U – Ariana Grande & Justin Bieber
– Someone You Loved – Lewis Capaldi
– Lost Boy – Ruth B
– Dance Monkey – TONES AND I
– All of Me (Remix) – John Legend
– Señorita – Shawn Mendes & Camila Cabello
– Let It Go – Idina Menzel
– One Call Away – Charlie Puth
– Bad Guy – Billie Eilish
– Perfect – Ed Sheeran
– Love Me Like You Do – Ellie Goulding
– Shape Of You – Ed Sheeran


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
6,695 okunma
okunma136
0 yorum