Stats Royale Nedir? Nasıl İndirilir? Chest ve Sandık

Stats Royale Nedir? Nasıl İndirilir? Chest ve Sandık

Stats Royale Nedir? Nasıl İndirilir? gibi bir çok soruya cevap verdikten sonra, Chest Tracker ve Sandıklar hakkında’da konuşacağız. Uygulamayı indirebileceğiniz APK tavsiyeleri ve uygulamanın işleyişi hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz. Giriş yapıp Profilinizi görebilirsiniz.


Stats Royale Nedir?

Clans Royale istatistiklerini görebileceğiniz bir site. Sizin hesabınıza gelecek olan sandıklar, efsanevi sandıklar bunların sürelerini, yapmış olduğunuz savaşları değerlendire bileceğiniz bir arayüz ve hem sizin hemde oyunda kullanılan en popüler kartlar ve desteler ile metayı yakalayabilirsiniz.

Arena seviyenize göre verilen taktikler deste düzenleri ve kart tavsiyeleri sizin kolay yükselmenizi sağlayacaktır. Oyuna gelen güncellemeleri ve karekterlerin güçlerinde olan oynamaları anında görebilme imkanı’da sunuyor, yani tam bir rehber görevi görüyor.

Stats Royale İndir

Stats Royale Nasıl İndirilir? gibi sorular çok sık soruluyor. Linkleri aşağıda belirteceğiz hem App Store hemde Play Store için.

İsterseniz indirmenize gerek kalmadan İnternet sitesi üzerinden’de bu işlemleri yapabilirsiniz fakat uygulamayı indirmeniz durumunda çok daha rahat kullanabileceğiniz bir arayüz ile karşılaşacaksınız.

[button url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.overwolf.statsroyale&hl=tr” target=”_blank” size=”btn-large” color=”#81d742″]İndir (Play Store)[/button]

[button url=”https://itunes.apple.com/us/app/stats-royale-for-clash-royale/id1264722932?mt=8″ target=”_blank” size=”btn-large” color=”#81d742″]İndir (App Store)[/button]


 

 

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.