Steam 2020 Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Steam 2020 Cadılar Bayramı İndirimi Başladı

Steam 2020 Cadılar Bayramı İndirimi başlamış durumda. İndirime giren oyunların listesini, etkinliğin ne kadar süreceği gibi önemli haberleri paylaşıyoruz. Oyunları Cadılar Bayramı boyunca indirimli bir şekilde Steam üzerinden alabilirsiniz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2020

Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2020 kapsamında ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı oyunları buradan sizlerle paylaşıyoruz. Buradaki oyunlar ilginizi çekmezse telaş etmeyin. Daha bunlar gibi yüzlerce farklı oyun cadılar bayramı indirimine girdi.

Control Ultimate Edition

Control Ultimate Edition
Control Ultimate Edition

Fragmanı

Bozucu bir varlık, Federal Kontrol Bürosu’nu işgal etti… Onu durdurma gücüne sadece siz sahipsiniz. Derin ve öngörülemeyen ortamlarda uğursuz bir düşmanı yok etmek için destansı bir savaşta dünya artık silahınız. Sınırlama başarısız oldu, insanlık tehlikede. Kontrolü yeniden kazanacak mısın?

Call of Cthulhu

Call of Cthulhu
Call of Cthulhu

Fragmanı

Chaosium’un klasik kalem ve kağıt RPG’sinden esinlenen resmi video oyunu Call of Cthulhu, sizi Lovecraft’ın ikonik evreninde sürünen bir çılgınlık ve örtülü Eski Tanrılar dünyasının derinliklerine getiriyor.

1924. Özel Araştırmacı Pierce, izole Darkwater Adası’nda Hawkins ailesinin trajik ölümünü araştırmak üzere gönderilir. Çok geçmeden Pierce komplolar, kültistler ve kozmik dehşet dolu korkunç bir dünyaya çekilir.

Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Akıl sağlığı düzensiz bir yatak arkadaşıdır ve çoğu zaman karanlıkta fısıltılarla değiştirilir. Tuhaf yaratıklar, garip bilim ve uğursuz tarikatlar, her şeyin sonunu getirmek için çılgın planlarını gerçekleştirme niyetiyle Cthulhu Mythos’a hükmediyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimi alan oyunlardan yararlanmak istiyorsanız uygulamaya veya resmi İnternet sitelerine giriş yapın.

1
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.