Steam Hediye Kartı Gönderme

Steam Hediye Kartı Gönderme

Dünyada neredeyse en aktif kullanılan oyun platformu Steam için bir yenilik geliyor. Valve’nin yapmış olduğu açıklamaya bakarsak kullanıcılar istedikleri kişiye Gift Card (Dijital Hediye Kartı) yollayabilecekler.

Steam Hediye Kartları Neler?

Valve, Steam üzerinden başlatmış olduğu bu hediye kartı olayında sizlere dört seçenek sunuyor. [button url=”http://store.steampowered.com/digitalgiftcards/selectgiftcard?l=turkish” target=”_blank” color=”#dd3333″ icon=”fa-steam”]Buraya[/button] tıklayarak inceleye bilirsiniz.

20, 50, 100 ve 200 TL değerine sahip hediye kartlarından dilediğinizi alabilir ve dilediğiniz arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Bu sistemden önce kullanıcılar kendi hesaplarına yatırdıkları para ile arkadaşlarına oyun satın alıp onu hediye edebiliyordu, fakat artık oyuncular arkadaşlarına para yollayarak ne istersen alabilirsin diyebilecek.

Bunun bir sınırı daha belirtilmedi. O yüzden şu anlık Valve’nin belirlediği miktarlarla idare etmeniz lazım. Ödeme şekilleri, oyun alırken ile aynı denebilir.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Doruk dedi ki:

    Steam bakiyelerini nakide çevirmek isteyen arkadaşlarım olursa yardımcı olabilirim. Mail yolu ile ulaşabilirsiniz;

    [email protected]

    1. Mehmet dedi ki:

      steam cüzdanımda 10 lira var ve arkadaşıma hediye kartı göndercem ama parayı steam cüzdanından çekmiyo bi yardımcı olur musunuz