Steam Hesabı Fiyatı Hesaplama (2020)

 Steam Hesabı Fiyatı Hesaplama (2020)
Okunuyor Steam Hesabı Fiyatı Hesaplama (2020)

Steam Hesabı Fiyatı Hesaplama işlemi yapan bir sistem üzerinden 2020 yılındaki hesaplarınızın kaç TL değerinde olduğunu hesaplaya bileceksiniz. Steam hesabım kaç TL? diye sorular sormak yerine bu sistemden kontrol ederek tüm oyun, uygulama ve eşyalarınızın fiyatına göre güncel kur üzerinden fiyat belirlenir.

Kullanımı çok basit olan sisteme girerek Steam kullanıcı adınızı yazmanız yeterli olacaktır. Sonrasında hesabınızın ne kadar değerli olduğunu göreceksiniz. Steam hesabınızın fiyatını hesaplamaya yarayan bu site satış yapmak veya takas yapmak isteyenler için hesaplara değer biçen önemli bir sitedir.

Özellikle çeşitli indirimlerden yararlanarak oyunlar satın alan hesapların indirim bittikten sonraki hesap fiyatlarında ciddi artışlar görünüyor. 1000 TL değerindeki hesabınızı bu fiyata satabileceğiniz anlamına gelmiyor tabi’ki bu pazarda fiyat arz ve talep belirler.

Steam hesabı fiyat hesaplama hakkında daha fazla detay için aşağıyı okuyabilir ve sistemi sizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Steam Hesabım Kaç Para Ediyor?

Steam Hesabım Kaç Para Ediyor?
Steam Hesabım Kaç Para Ediyor?

Steam hesabım ne kadar ve kaç para ediyor? diye soru sormak yerine fiyat hesaplama sistemi üzerinden rahatlıkla güncel fiyatını öğrenebileceksiniz. Sistemi kullanabilmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve açılan sitedeki arama kısmına kullanıcı adını yazın.

Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra Steam hesabınızın fiyatını öğreneceksiniz ve bu tutarlar etrafında satmaya çalışabilirsiniz. Aynı zamanda farklı kullanıcılarında hesaplarının tutarını öğrenebiliyorsunuz yani bir takas veya satın almak istediğiniz hesabı buradan inceleyerek teyit edebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın