Steam İndirimleri (2022, Aralık)

Steam İndirimleri arayanlar için 2022 Aralık ayında hangi oyunların ne kadar indirime gireceğini açıklıyoruz. Aynı zamanda gelecek aylarda da indirime girecek tüm oyunların listesini güncel olarak buradan görebileceksiniz.

Popüler oyun platformu mağazası Steam yeni indirimli oyunlarla kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Steam indirimli günler genellikle kış ve yaz mevsimlerinde çeşitli kampanyalarla, oyun indirimleri sunmaya devam ediyor. İşte Detaylar…

Steam İndirimleri (2022)

Golden week sale haftasına giren steam bir hafta boyunca çeşitli indirimlerle hizmet vermeye devam edecek. Özellikle Altın hafta indirimleri olarak bilinen kampanyada, oyunlar çeşitli indirimlerle oyunculara sunulması planlanmaktadır. Uygun fiyata satın alınan oyunların, Aralık tarihinden 6 Aralık tarihine kadar devam edeceği bilgisi verilmektedir.

Reklam Alanı

2020 yılında 30 Aralık ve 6 Aralık tarihlerinde yapılan indirimler bu yılda devam ediyor. Özellikle Monster hunter, Dark souls ve Residant Evil gibi oyunların çoğunda çeşitli indirimler yapılmaktadır. Hatta Remake, Devil May Cry 5 oyunlarıyla tüm Japon geliştiricileri tarafından, markete sunulan oyunlarda çeşitli avantajlar sağlanmaktadır.

Bu yılda steam indirimli oyunlar Japon oyunları başta olmak üzere, çeşitli büyük oyun geliştiricilerinin oyunları indirimlere ev sahipliği yapması planlanmaktadır. Fiyatların düşmesi oyun marketinde oyun severlere en beğenilen oyunlar arasında çeşitlilik gösterecek.

Fiyatını pahalı bulduğunuz henüz oynama fırsatı bulamadığınız bir çok oyun fiyat değişikliğine gitmektedir. Hatta steam platformunda çeşitli oyunlar indirim talep edildiği, oyun platformunun kullanıcılarının yorumlarına göre bazı oyunlarda indirime gideceği konuşulmaktadır. Bu nedenle steam platformunu hafta boyunca, yakından takip etmek gerekiyor.

Reklam Alanı

Golden Week Sale Nedir ? ( Altın hafta İndirimleri )

Steam oyun platformunun her yıl düzenlediği etkinlik olarak bilinmektedir. Özellikle hafta içerisinde belirtilen çoğu oyunda çeşitli yüksek indirimler kullanıcıya hafta boyunca sunulmaktadır. Bu nedenle almak istediğiniz oyunlar ciddi miktarda, düşük fiyatlara satın alma işlemi yapılmaktadır. Golden Week Sale geçtiğimiz yıllarda Türkiye kullanıcılarına sunulmaya başlamıştı.

Hatta 2020 yılında 300-400 TL bandında olan oyunlar 150-200 TL civarlarında satın alınması sağlandı. Steam indirimli günler devam eden hafta boyunca çeşitli steam oyun indirimleri sağlanmaya devam edecek. Özellikle fps ve hayatta kalma oyunlarının indirimli olarak sunulacağı, konusunda çeşitli duyumlar alınmaktadır. Uzun zamandır almayı planlandığınız oyunlar bulunuyorsa, kesinlikle altın hafta indirimlerini kaçırmamanız önerilmektedir. Hafta boyunca hangi indirimlerden faydalanılacak göreceğiz.

3
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.