Steam Oyun Festivali 2020 Ne Zaman Başlıyor? Tarihi Açıklandı

Steam Oyun Festivali 2020 Ne Zaman Başlıyor? Tarihi Açıklandı

Steam Oyun Festivali 2020 Ne Zaman Başlıyor? sorusu oyun sevenler tarafından sık sorulmaya başlanmıştı. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yakın zamanda yapıldı. Sonbahar ayları içerisinde Steam Oyun Festivali isimli özel bir etkinliğin düzenleneceği söylenmişti. Oyuncular Steam tarafından yapılacak bu etkinliğin ne zaman yapılacağını araştırmaya başladılar ve süreli yetkililere tarih yönünde sorular soruyorlardı. Geoff Keighley konuyla ilgili bir açıklama paylaştı ve bu açıklamada Steam Oyun Festivali Tarihi açıklandı.

Steam dünyadaki oyun sevenleri bir araya getiren ve onlara neredeyse tüm oyunları sunan bir platform. Yaptığı etkinliklerle sahip olamayacağımız bir çok oyunu’da ücretsiz olarak bizlere dağıtıyor.

Steam Oyun Festivali Ne Zaman?

Steam Oyun Festivali Ne Zaman? sorusunun cevabını resmi açıklamalardan öğrendik. Etkinlik kapsamında binlerce ücretli satılan oyunu ücretsiz olarak deneyimleyin.

Steam Oyun Festivali, 7 – 13 Ekim 2020 Tarihleri arasında gerçekleşecek. Etkinlik boyunca binlerce oyunu ücretsiz olarak deneye bileceksiniz.

Steam Oyun Festivali Ne Zaman?
Steam Oyun Festivali Ne Zaman?

Steam Oyun Festivali ile ilgili detayları paylaşmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Semt dedi ki:

    Bekliyoruz indirimleri

    1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Evet büyük indirimler’de olacak