Steam’de Ücretsiz En İyi 10 Oyun 2021

 Steam’de Ücretsiz En İyi 10 Oyun 2021
Okunuyor Steam’de Ücretsiz En İyi 10 Oyun 2021

Steam devasa şekilde denilecek üzere bir sürü sayılamayacak kadar oyun barındıran bir internet oyun, uygulama şirketidir. Bunun nihayetinde  beraberinde ücretli ve ücretsiz şekilde belirlenen oyunlarda vardır. sizi bekletmeden direkt olarak oyunlara geçelim.

    1) Paladins:

  Paladins bir rpg oyunudur. Oyunun geliştirdiği birsürü karakterler ve her bir karakterin farklı olmak üzere, birbirleriyle savaştığı bir oyundur. Oyunda keskin nişancısından tutun suikastçısına tankından ormancısına gerçekten muazzam bir oyundur. Mutlaka diğer oyunlardan farklı olduğunu görürsünüz.

    2) CS-GO:

  CS-GO oyununu bilmeyenimiz yoktur.bir savaş oyunu olup stratejik olarak tasarlanmış bu oyunda belirli haritalar içinde seçtiğimiz bir sürü silah ile savaşmaktayız. Oyun steam üzerinden eşya alım satım ile ilgilenmektedir. Valve’ nin kurduğu Steam, aynı zamanda CS-GO’ nun da sahibidir. Hala oynamadıysanız mutlaka herkesin tavsiye ettiği bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

    3) Robocraft:

  Robocraft sürekli güncellenen ve aynı Minecraft gibi fakat sadece savaş üzerine kurulmuş bir oyundur. Bu oyunda kendi savaş makinenizi kendiniz yapıp silahlarını dahil kendinizin belirlediği yerlere koyup savaşıyorsunuz. Bu oyunda yine belirlenmiş bir 3D harita, onun içine yerleştirilmiş 10 oyuncu ve daha başka şekildegirilmek olmak üzere online arkadaşlar ile oyun oynayabilirsiniz. Grafikler bakımından Minecraft gibi değil hatırlatmak istedim. Minecraft oyununun yanında gerçektende büyük bir grafik üstünlüğü vardır. mutlaka bir savaş makinesi yapıp savmanızı öneririm.

    4) Black Squad:

  Black Squad eski zamanların en iyi oyunlarından biriydi, hala öyle fakat son yıllarda pek fazla online oyuncusu yoktur. Oyun gelişen teknoloji silahlarının ve daha birçok aksiyonun bulunduğu bir strateji ve aksiyon oyunudur. Oyun CS-GO oyununa benzemektedir fakat çok fazla değil. Mutlaka indirip oynamanızı veya videolarını izlemenizi tavsiye ederim.

    5) Heroes And Generals:

bu oyun 2. dünya savaşını konu alıyor. Oyun içinde silah satın alımları ve görevler olmak üzere muhteşem bir şekilde eski zamana göre tasarlanmış olup grafikler bakımından da ileri bir seviyede. Oyunun eski zamana göre tasarlanmış olması kötü olduğu anlamına gelmiyor, mutlaka oynanması gereken oyunlar arasında yer almalı.

    6) Smıte:

  Smıte moba oyun tarzının 3D versiyonudur. Online olarak oynanan bu oyun internetiniz nasıl olursa olsun kasmadan oynanabilen sıkıntısız bir strateji aksiyon oyunudur. Mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

    7) H1Z1:

  H1Z1 oyunu Pubg oyunun aynısıdır. Yine bir alan içinde hayatta kalmaya çalışırsınız. Bu oyunda diğer bahsettiğim Pubg ‘ den farkı sadece grafiklerinin biraz gelişmemiş olmasıdır. Aynı şekilde geri kalan herşeyi aynı diyebiliriz.

    8) Fistful of Frags:

 Bu oyun yine eski zamanı andıran bir kovboy cinsi bir oyundur. Oyunda sadece at eksik olup silahlar ve çatışması bol olan aksiyon dolu bir oyundur. Silah çeşitliliği bol olup oyun içi görevlerde mevcuttur. Mutlaka ama mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

    9) KurtzPel:

  KurtzPel oyunu grafik bakımından çok gelişmiş ve bunun yanı sıra sadece diğer oyunlardan farkı 30gb yerinizin olması gerekiyor. Evet diğer oyunlardan biraz fazla bir rakam fakat bu oyun için az bile kalmış diyeceksiniz. Oyunda silahlar, donanımlı kıyafetler bir sürü yetenekler ve daha bir sürü harika olarak tasarlarnmış şeyler var. Bu oyunu diğerlerinden ayıran sadece depolama alanı değil ardı sıra da biraz zor oynanışa sahip olmasıdır. Mutlaka oynamanız gereken bir oyundur.

    10) World of Tanks Blitz:

Devasa tankların olduğu ve onların kontrolünün tamamı sizde olduğu bir savaş oyunudur. Oyunda online olarak oyuncular var olup tank savaşları şeklinde savaşılır. Birsürü tank ve geliştirme olup oyunu bilmeyen duymayan yoktur diye düşünüyorum. Oynamasanız bile, bilmeniz bir ayrıcalıktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın