Steamunlocked Among Us İndir (Bedava)

Steamunlocked Among Us İndir (Bedava)

Steamunlocked Among Us oyuncuların son zamanlarda ücret ödemeden bilgisayarlarına oyunu indirmeye çalıştığı bir İnternet sitesi. Steam üzerinden satılan tüm oyunların ücretsiz hallerini bu sitede bulabilirsiniz. Fakat bu tarz bir şekilde oyunu illegal indirmenizi önermemekteyiz. Burada sahte dosyalar üzerinden yapılabilecek oynamalar cihazınıza zararlı yazılımların bulaşmasını sağlayabilir. Bu yüzden kesinlikle oyunun haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan indirmelisiniz. Oyuncular Steamunlocked üzerinden Among Us oyununu nasıl bedava indirebileceklerini soruyorlar. Bizde bu konuda sizlere bir açıklama getirmek istiyoruz. Önceliğimiz sizin güvenliğiniz.

Among Us Nedir?

Among Us, Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından geliştirilen ve yayımlanan ve 15 Haziran 2018’de piyasaya sürülen çevrim içi çok oyunculu bir sosyal çıkarım oyunu. 

Oyun, oyuncuların her birinin iki rolden birini üstlendiği; çoğu Crewmate (Türkçe: Mürettebat, mürettebat arkadaşı) ve önceden belirlenmiş bir sayıda (en az bir, en fazla 3 tane) Impostor (Türkçe: sahtekar, hain) olan, uzay temalı bir ortamda gerçekleşir. Crewmate takımının amacı, Impostor‘ları belirlemek, onları oylayarak ortadan kaldırmak ve harita etrafındaki görevleri tamamlamaktır. 

Among Us

Impostor‘ların amacı, Crewmate takımını çeşitli yöntemlerle öldürerek ortadan kaldırmak ve onların görev yapmalarını engellemektir. 2018’de, çok az ilgi görerek piyasaya sürülürken, birçok tanınmış Twitch yayıncısı ve YouTuberlar sayesinde 2020’de popülerleşti.

Oyunun popülerliğinin artmasının ardından, 2020’de, Among Us 2 adlı bir devam oyunu duyurulduysa da bir ay sonra oyun ekibi eylül ayında, planlanan devam oyunu yerine orijinal oyunu geliştirmeye odaklandığını açıkladı.Among Us, çeşitli İnternet memlerine ilham verdi ve çevrimiçi olarak büyük bir takipçi kitlesi kazandı.

Among Us Bedava İndir

Among Us oyununu Bedava olarak Bilgisayar cihazlarınıza nasıl indirebileceğinizi merak ediyor olmalısınız. Bunun için Steamunlocked gibi siteler üzerinden oyunun dosyalarını cihazlarınıza indirebilirsiniz. Fakat bu tavsiye edilen veya önerilen bir yöntem değildir. Çünkü oyunun dosyalarını indirmek onu çevrim içi oynayabileceğiniz anlamına gelmiyor. Aynı zamanda güncellemelerden yararlanamayacağınız gibi cihazınızı da zararlı yazılımlarla virüs bulaştırabilirsiniz. Bu yüzden Steam üzerinden oyunu satın almanızı öneriyoruz.

Among Us Bedava İndir
Among Us Bedava İndir

Among Us Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SPI+
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.00 GHz.
  • Ekran Kartı: NVDIA GeForce 510.
  • Bellek: 1 GB.
  • Depolama: 250 MB.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.