Subway Surfers Bilgisayar da Nasıl Oynanır?

 Subway Surfers Bilgisayar da Nasıl Oynanır?
Okunuyor Subway Surfers Bilgisayar da Nasıl Oynanır?

Android telefonların vazgeçilmez popüler oyunu Subway Surfers oyununu Telefon haricinde (PC) Bilgisayar da ve diğer platformlarda nasıl oynayabileceğinizi anlatacağız.

Oyunu Oynamak istediğiniz Bilgisayar veya Tablet üzerinden tarayıcı sayesinde bizim sitemize girip bu yazıyı bulmanız gerekiyor. Aşağıda vermiş olduğumuz oyun kısa bir süre sonra açılacak ve dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Oyun bize ait değildir biz sadece size yardımcı olmak için paylaşıyoruz. Oyun ve Site hakkındaki fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Keyifli Oyunlar.

Subway Surfers PC Bilgisayar da Oyna

Yazı Başlıkları:

Karşınıza hızla gelen trenlerden sizi bir o kadar hızlı olan refleksleriniz kurtarabilir. Hızlı ve daha hızlı hamleler ile karşınıza gelen Tren ve Vagonlara çarpmadan koşa bildiğiniz kadar koşun ve polise yakalanmayın.

Oyun içerisinde topladığınız paralar ve kutular ile yeni karakterler ve karakterlere ekipmanlar alıp bunları güçlendirebilirsiniz.

Subway Surfers Nasıl Oynanır?

Oyunu yukarıdaki pencereden oynayabilirsiniz. Karakterinizi yön tuşları hareket ettirebilirsiniz. Yukarı Oka bastığınız zaman zıplar, aşağı eğilir, sağ ve sol oklar sayesinde yön değiştirir. Karşınıza çıkan trenlere çarpmayın ve altınları toplayın oyunun size verdiği 3 can hakkıyla olabildiği kadar ileri koşun.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın