Subway Surfers Dünya Rekoru (2022)

 Subway Surfers Dünya Rekoru (2022)
Okunuyor Subway Surfers Dünya Rekoru (2022)

Subway Surfers Dünya Rekoru araştırması yapanlar için 2022 yılında hem Türkiye hem de Dünya rekorlarını sizlerle paylaşıyoruz. Böylelikle sizde hilesiz olarak yaptığınız en yüksek skoru burayla karşılaştırabilirsiniz. Aşağıda sizlerle paylaşılan rekorlar resmi olarak bakılan hilesiz skorlardan oluşmaktadır. Herhangi bir hile ile yapılmış skorlar dünya ve Türkiye rekor listesinde yer alamaz.

Subway Surfers Dünya Rekoru Sıralaması için hazırladığımız 2022 yılına ait güncel listede ki isimleri burada göreceksiniz. Dünyanın en sevilen ve en çok oynanan oyunları arasında yer alan Subway Surfers oyununda hem Dünya hem de Türkiye rekorlarına sahip olan oyuncuların oluşturduğu sıralamayı sizlere sunuyoruz. Ülkemizde milyonlarca oyuncunun oynamasına rağmen bu oyun hakkındaki sıralama listeleri ne yazık ki yerli kaynaklardan bulunamıyor.

Subway Surfers Dünya Rekoru

Yazı Başlıkları:

Subway Surfers oyunundaki Dünya Rekoru oyunun da kabul ettiği resmi rekorları içermektedir. Bu rekorlara nasıl ulaşıldığına dair bir kanıt bulunmamaktadır. Fakat Subway Surfers oyununun yaptığı incelemelerde rekorları bulunan oyuncuların herhangi bir illegal yöntem kullanmadan bu rekorlara ulaşıldığı gözükmektedir. Oyunu daha önce dafalarca kere oynamama rağmen aşağıdaki dünya rekorlarının yanından bile geçebilecek puanlara erişemedik. Herhalde yeniden doğmayı sağlayan mavi anahtarların çok fazla sayıda olması bu tür rekorları getirdiğini düşünüyoruz.

Subway Surfers Dünya Rekoru
Subway Surfers Dünya Rekoru

Sıralama

  1. 2.000.001.660 – Karim Mayur
  2. 1,706.059.214 – Ruhanul İslam
  3. 1.000.000.946 – Alexandre Pereira

Kanıtlanan Subway Surfers Dünya Rekoru


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın