Subway Surfers Hikayesi (GERÇEK)

Subway Surfers Hikayesi (GERÇEK)

Subway Surfers Hikayesi hakkında daha önce hiç bir şey duydunuz’mu? sizler için popüler mobil oyunu araştırdık ve hikayesini öğrendik. Okumaya hazır olun. Subway Surfers oyunu çıktığı günden bu güne kadar Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazların vazgeçilmez oyunları arasında görünüyor. Subway Surfers Hikayesi hakkında bir çok yalan ve yanlış haberler yapılmaya başlandı.

Bir kaç yıldır oyuncuların kendi aralarında konuştukları ve çoğu sitede paylaşılan Subway Surf hüzünlü hikayesinin yalan olduğunu araştırıp öğrendik. Halkımız bu tür konularda oldukça duygusal olduğu için bundan beslenen bazı insanların uydurduğu yalan bir hikayeden ibaret.

Sözde Subway Surfers oyunun yapımcısının oğlu grafiti ile uğraşan genç bir çocukmuş, bir gün tren garında polisler onu kovalarken trenin altında kalarak can vermiş. Böylesine ilginç bir hikayenin uydurulma sebebini bilemiyoruz.

Subway Surfers Hikayesi

Subway Surfers Hikayesi
Subway Surfers Hikayesi

Subway Sufers Hikayesi aslında profesyonel düşünülüp araştırılmış bir şeydir. Duygusal bir hikayesi bulunmuyor. Oyun tasarlanmadan önce koşu ile ilgili bir tema bulmaları lazımdı.

Koşu yarışı veya bir hedefe ulaşma gibi sıradan bir tema bulmak yerine daha farklı bir konu arayışı içerisine girdiler. Eski tren garlarında grafiti yapan gençleri kovalayan polis memurlarını bilmeyen yoktur. Bundan esinlenilerek oyunun grafikleri ve oynanışı geliştirilmeye başlandı. Gençler dahil olmak üzere her kesimin dikkatini çeken bu Subway Surfers ortaya çıktı.

Eğer sizin baştan yazabileceğiniz, hayal gücünüze güvendiğiniz bir Subway Sufers Hikayesi varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

23
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.