e
sv

Sultan Aktas İnstagram Hesabı (2022)

911 Okunma — 28 Ocak 2022 17:00
Sultan Aktas İnstagram Hesabı (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sultan Aktas İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Sultan Aktas isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Sultan Aktas İnstagram

Sultan Aktas İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Sultan Aktas” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Sultan Aktas İnstagram
Sultan Aktas İnstagram

Aşağıdaki yorum alanına “Sultan Aktas İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Sultan Aktas İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Sultan Aktas İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Müge Anlı’ya katılan 48 yaşındaki Sultan Aktaş, sosyal medyada tanıştığı 3 erkek tarafından yüklü bir miktarda dolandırıldığını anlattı. Aktaş’ın yaşadıkları izleyenleri bir hayli üzdü. İstanbul’da oturan 48 yaşındaki Sultan Aktaş, sosyal medyadan tanıştığı 3 erkek tarafından dolandırıldığını iddia ederek Müge Anlı’ya geldi. Aktaş, anne ve babasını kaybettikten sonra yalnız kalmamak için evlenmek istediğini ve o sıralarda da yeni yeni vakit geçirdiği Instagram’da belirli aralıklarla 3 erkekle tanıştığını söyledi. İlk önce 2018 yılında o dönem 27 yaşında olan Emir isimli Adanalı bir erkekle tanışmış. Sultan, “Yaş farkı var. Benim akrabalarım vermez. Senin ailen kabul etmez” dese de “Seninle evleneceğim” diyerek Sultan’ı ikna etmiş. Emir daha sonra evlenceğini söylediği Sultan’dan telefon istemiş. Sultan da Emir’in taksitleri ödeyeceğini düşünerek 8 bin 700 TL’lik telefon almış. Evlenme hayalleri kurduğu 2. sevgilisini de sosyal medyadan bulmuş Sultan… 2019 yılında tanıştığı 37 yaşındaki Erzurumlu Kurtuluş da 3-4 defa kredi çektirmiş. Toplamda 23 Bin TL kaptıran Sultan, parasını istediğinde de “Benden para alamazsın” yanıtıyla karşılaşmış. Bursalı olan 3. sevgilisini de yine sosyal medyadan tanımış. Aydoğan isimli erkek Sultan’a “Eşimi kaybettim. 26 yaşında kızım var. 2 tane evim var. Yeni daire de aldım” demiş. Tanıştıktan bir süre sonra da Sultan’dan para istemeye başlamış. Sonra Aydoğan, “Benim evimin eşyaları var. Ben senden hiçbir şey istemiyorum.” diyerek Sultan’ın evindeki eşyalarını satmasını söylemiş. Sultan da ona güvenerek bütün eşyaları satmış ve parasını da Aydoğan’a göndermiş. 20 Bin Tl gönderen Sultan’ın şu an ne parası var, ne de eşyaları… Üstüne bankalardan çekişmiş krediler borçları var.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Sultan Aktas İnstagram Hesabı (2022)