Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 (2022)

 Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 (2022)
Okunuyor Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 (2022)

Google Play Store uygulamasında Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 ile karşılaşanlara özel çözüm yollarını anlatıyoruz. Google Play Store Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 hakkında bilmeniz gerekenleri detaylıca anlatıyoruz. Android telefonların olmazsa olmaz uygulama maket uygulaması kullanıcıları son zamanlarda bu hata yüzünden başları dertte.

Bu hata uzun zamandır sürmekte ve bazı olağan dışı durumlarda karşılaşılmaktadır. Aslında Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 almanızın sebebi siz değil Google Play Store uygulamasından kaynaklanıyor. Hatanın asıl kaynağından çözülmesini beklemek daha doğru olacaktır. Fakat bu hatayı çözebilmek için sizinde yapabileceğiniz bazı şeyler var.

Google Play Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 Çözümü

Google Play Store Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 ile karşılaşanların yapabileceği bazı çözüm yollarını sizlere maddeler halinde anlatacağım. Bu iki farklı çözüm yolları çoğu insana çözüm olmuştur, umarım size’de olur.

  1. Telefonunuzun Ayarlar bölümünü açın,
  2. Uygulamalar (Uygulamalar Yöneticisi) yazısına tıklayın,
  3. Karşınıza telefonunuzda yüklü olan uygulamalar gözükecek, Google Play Store uygulamasını bulun ve tıklayın,
  4. Karşınıza çıkan sayfada “Durdurmaya Zorla” düğmesine basın,
  5. Sonrasında “Önbelleği temizle” düğmesine basın,
  6. İndirmek isterken hata aldığınız uygulamayı tekrar indirmeyi deneyin.

Yukarıdaki çözüm Google Play Store Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 sorununu genellikle çözmektedir fakat hala devam ediyorsa aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz.

  • Depolama ayarları >
  • var sayılan depolama ayarı: “Telefon belleği” veya “Aygıtın karar vermesine izin ver” şeklinde değiştirin,
  • Hata aldığınız indirme işlemini tekrarlayın.

Yukarıdaki işlem Google Play Store Sunucudan Bilgi Alınırken Hata Oluştu df-dferh-01 son çözümleri arasında yer almaktadır. Telefonunuz’da varsayılan depolama alanı sd kart olarak seçilmiş ve bu tür hatalara sebep olmuş olabilir.

Google Play 403 Nedir?

Google Play (2008-2012 yıllarda eski adı Android Market), Google’ın Android işletim sistemi için geliştirdiği bir paket yöneticisi ve elektronik medya dağıtım/satış platformudur. Kullanıcılara Android SDK ile geliştirilen ve Google üzerinden yayınlanan uygulamalara göz atmasına ve indirmesine olanak tanır ve Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olarak hizmet vermektedir.

Müzik, film, kitap, Android için uygulamalar ve oyunlar için çevrimiçi satış hizmeti ve aynı zamanda bir de Cloud ortam oynatıcısı içerir. Bu servise web üzerinden, Android’lerde Play Store telefon uygulamasından ve Google TV’den ulaşılabilir. Satılan içeriklere de tüm bu uygulama ve platformlardan erişilebilir. Google Play, müzik, dergi, kitap, film ve televizyon programları sunan bir dijital medya mağazası sunmaktadır. 11 Mart 2015’te ayrı bir çevrimiçi donanım satıcısı olan Google Store’un piyasaya sunulmasına kadar Google donanım aygıtlarını satın alma teklifinde bulundu. Uygulamalar ücretsiz olarak veya bir maliyetle Google Play aracılığıyla kullanılabilir. Uygulamayı Play Store mobil uygulaması aracılığıyla doğrudan bir Android veya Google TV cihazına indirilebilir veya bir cihaza Google Play web sitesinden dağıtabilirsiniz.

Android Market logosu
Google Play hizmeti Android Market, Google Müzik ve Google eBook store’u tek bir marka altında buluşturmakla, 6 Mart 2012’de başlatıldı ve Google’ın dijital dağıtım stratejisinde bir değişiklik yapıldı. Google Play bayrağı altında çalışan hizmetler şunlardır: Google Play Müzik, Google Play Kitaplar, Google Play Filmler ve TV, Google Play Gazetelik ve Google Play Oyunlar. Google Play Store, 2.2 milyondan fazla uygulama ve 50 milyondan fazla indirime ulaşmıştır. Google Play ve onun hizmetlerinden ücretsiz faydalanmak için Google hesabı gereklidir, ücretli hizmet için ayrıca olarak kredi kartı ve ödeme sistemleri gereklidir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın