e
sv

Süper Loto Hilesi 2019

1800 Okunma — 02 Mayıs 2019 22:50
Süper Loto Hilesi 2019
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Süper Loto Hilesi tüm Türk halkının kafasını kurcalayan ve bir türlü ispat edemediği teorilere dayanan bir soru gerçekten Süper Loto Hilesi var mı? Yıl olmuş 2019, kara delik görüntüsü ile birlikte bilinen bilgileri dünya ile paylaşılmış fakat ben dahil toplumumuzun büyük bir kesimi bunun gerçekten şans oyunumu yoksa bir stratejisi yani hileleri var mı diye düşüneduralım.

Hayatında en az 1 kere bile bu şans oyununu oynamamış olgun bir insana rastlamak, gök yüzüne bakarak marsı görmeye çalışmak kadar zor ve imkansızdır.

Süper Loto gibi şans oyunlarını kazanma hırsı zevkli olsa da bu olayı abartıp hilesini bulmaya çalışanlarla dolu şimdi sizlere hem kazanmamızın hemde hile yapabilmemizin ne kadar zor olduğundan bahsedeceğim.

Süper Loto Hilesi 2019
Süper Loto Hilesi 2019

Devletin Matematik Bilmeyen insanlardan aldığı bir vergi var hiç duydunuz mu? Evet, iyi düşünürseniz bu vergiyi verenler bu oyunu kazanma umuduyla oynayan insanlar.

Süper Loto oynayanların verdiği paralar bir yerde toplanıyor fakat bu paraların önemli bir kısmı devlete kalıyor diğer artan kısım ise ikramiye olarak dağıtılıyor.

Çok zor değil imkansız bu oyunu kazanmak diyebiliriz düşünsenize tek kolon ile 26 milyon da bir kazanma ihtimaliniz var, yani zincirli kuyuda Metrobüs de oturabilecek yer bulmak daha kolay.

Çok büyük paranın döndüğü Süper Loto gerçekten de gerçek mi acaba, yoksa bunun da bir hilesi var mı?.

TRT de Süper Loto çekilişini izlerken hile yapılmadığını düşünenler varsa gerçekten şaşırırım çünkü bu işte bir iş olduğu çok açık ortada. Geçtiğimiz günlerde sıralı düşen toplar yetmediği gibi Milli Piyango idaresi hala bu çekilişlerin neden canlı yayın olarak yapılmadığını açıklayamıyor.

Sizlere bu yazımızda Süper Loto Hilesi ve Stratejilerinin olduğu bir klasörü yukarıda verdik, eğer kazanma şansınızı arttırmak istiyorsanız bunları bir deneyin derim.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Alifuat yılmazoğlu
  4 yıl önce

  en büyük hile süper lotoda milyonlarca insan oynuyor sürekli devir bunların içlerinde 100 ooo tlik oynıyanlarda çok

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

Süper Loto Hilesi 2019