Super Mario 64 APK ile Telefonunuzda Oynayın

Super Mario 64 APK ile Telefonunuzda Oynayın

Super Mario 64 APK sayesinde oyunun gerçek sürümünü Android telefonlarınızda oynayabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı sizlere anlatıyoruz. Her neslin bildiği eski nesillerin ilk bildiği oyunların başında Mario geliyor. Eğer sizde Super Mario 64 oyununu cihazınızda oynamak istiyorsanız aşağıda anlattığımız adımları uygulayabilirsiniz.

Super Mario 64

Super Mario 64
Super Mario 64

Super Mario 64, Nintendo 64 için 1996 platformlu bir oyunudur. Super Mario serisinin ilk üç boyutlu oyundur. 2004 yılında Mario 64’ün Nintendo DS versiyonu çıktı. Şimdide oyunu Android işletim sistemli akıllı telefonlarda çalıştırabilecek olan Super Mario 64 APK dosyaları yayılmaya başlandı.

Super Mario 64 APK İndir

Super Mario 64 APK İndir ile cihazlarınıza yükleyeceğiniz dosyalar sayesinde oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Nostalji oyununda her şey bire bir aynı duruyor. Günümüz konsept oyunları ile kıyaslanmayacak derecede nostalji içermektedir.

Super Mario 64 APK İndir
Super Mario 64 APK İndir

Super Mario 64 APK İndir konusu güncellenmeye devam edilecek. Oyunla ilgili merak ettiğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda oyun hakkındaki düşüncelerinizi yazmanızı da bekliyoruz.

27
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.