Super People İndir (Bedava PC)

 Super People İndir (Bedava PC)
Okunuyor Super People İndir (Bedava PC)

Super People İndir bağlantıları arayanlar için 2021 yılında %100 çalışan ve her detayı profesyonel çevrilmiş oyun deneyimini yaşayabilirsiniz. Nasıl yapılır? cevabıyla yamayı güncel oyununuza entegre etmeye başlayın. Bir oyunu kendi ana dilinde oynamak hikaye ve temel kavramları daha iyi anlamamızı ve oyundan zevk almamızı sağladığı doğrudur. Fakat oyunun anadilini bilmiyorsak hiç anlamamaktansa Türkçe yama gibi kendi bildiğimiz dilde oynamak daha etkili olacaktır. Günümüzde bir çok popüler oyun ile ilgili Türkçe dil seçenekleri geliştiren amatör çeviriciler bulunuyor. CSuper People oyununun Türkçe dil desteğinin olmaması oyun sevenler için büyük bir kayıp oluyordu. Profesyonel çeviri işlemleri yapan bir ekip 2021 yılında %100 olarak bilinen oyunun tüm metinlerini çevirmeyi başardı. Aşağıda sizlere sunulan Super People İndir bağlantıları güncel tutulmaya devam edilecektir. Oyuna gelecek güncellemeler ve düzenlemelerden sonra tekrar güncellemeler yapılıp sizlere son sürüm dosyalarını sunmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Super People İndir

Super People isimli oyun Steam üzerinden satılan Bilgisayar (PC) oyunudur. Son zamanlarda hem ülkemizde hem de dünya genelinde popüler yayıncıların oynamasıyla tekrar gündeme geldi. Fakat oyunu oynayabilmek için oyunun ana dilini bilmemiz gerekiyor, böylelikle hem daha rahat oynuyor hem de kendimiz o dünyaya kolay adapte edebiliyoruz. Ama İngilizce bilmeyenler veya iyi bilmeyenler olarak bu tür oyunları muhakkak Türkçe Yama şeklinde oynamamız gerektiğini de unutmamak lazım. Super People dosyaları daha önceleri de paylaşılmıştır fakat bu yamaların hem eksik hem de başarısız çeviri olması oyuncuların hiç oynamamasına dahi sebep olabiliyordu.

Super People İndir
Super People İndir

Eğer herhangi bir hatayla karşılaşırsanız veya yapmakta zorlanırsanız bize muhakkak bildiriniz. Sizler için 2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz. Super People Türkçe oynanması için gereken tüm dosyaları sizlere yukarıda sunduk. Resmi bir dil seçeneğinin olmaması oyuncuların oyunu kendi dillerinde oynayabilmesi için bu tür ekstra dosyalar kullanmalarını sağlıyor. Türkçe Yama kullandığınızı anlamayacağınız tamamen profesyonel ekiplerce hazırlanan bu dosyalar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yabancı kaynakların ülkemizde Super People İndir adı altında sunduğu dosyalara da dikkat ediniz. İçerisine yerleştirdikleri zararlı yazılımlarla kişisel bilgilerinizi çalabilirler. Merak ettiğiniz ve aklınıza takılan her türlü sorunuzu cevaplayacağız. Şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Super People Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64 bit Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R7 370
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
Super People Sistem Gereksinimleri
Super People Sistem Gereksinimleri

Super People Nedir? Türkçe Yama

WONDER PEOPLE , tür hakkındaki düşüncelerinizi kökten değiştirecek bir battle royale nişancı oyunu sunuyor.

SÜPER İNSANLAR’da, her biri kendine özgü becerilere ve özel yeteneklere sahip bir süper askerin kontrolünü elinize alın. Diğer oyuncularla savaşın ve ayakta kalan son oyuncu veya takım olana kadar hayatta kalın.

Oyun ilerledikçe karakterinizi çeşitli şekillerde güçlendirin. Karakteriniz tam güce ulaştığında özel yetenekler ve nihai beceriler etkinleştirilir.

Her maç, farklı strateji ve çeşitli beceri yollarının güçlenmesi için bir fırsat sunuyor.
Gücünüzün zirvesinde, mevcut en güçlü yeteneği sunan nihai bir becerinin kilidini açın.
Maçın gidişatını bir anda değiştirmenin heyecanını ve heyecanını yaşayın.

Harita boyunca malzeme edinin. Onları ateşli silahlara ve diğer yüksek dereceli dişlilere dönüştürün. Bu, konu çiftçilik olduğunda daha eğlenceli ve uygulamalı bir yaklaşım sunar ve çoğu maçın son bölümünde sizi daha çok meşgul eder.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın