Survivor .io Mod Hileli APK İndir (2022)

 Survivor .io Mod Hileli APK İndir (2022)
Okunuyor Survivor .io Mod Hileli APK İndir (2022)

Survivor .io Mod Hileli APK İndir ile oyunu bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmeden tamamen bedava bir şekilde oynayabilirsiniz. Türkçe ara yüze sahip popüler korku oyununu ücretsiz olarak nasıl oynayabileceğinizi öğrenin. Son zamanlarda Twitch ve YouTube gibi oyun severlerinde takip ettiği yayıncıların sık oynamaya başladığı efsane korku oyunu Survivor .io Mod Hileli APK İndir oldukça ilgi görmeye başladı. Oyun Bilgisayar üzerinden Steam aracılığıyla oynanabilir olsa da, bağımsız geliştiricilerce tasarlanan tarayıcı tabanlı bire bir oyunlarda mevcut. Sizlere sunacağımız “Oyunu Oyna” bağlantısı sayesinde Survivor .io Mod Hileli APK İndir oyununa hiç bir ücret ödemeden hem telefonlarınızdan hem de bilgisayarlarınızdan bedava oynayabileceksiniz.

Survivor .io Mod Hileli APK İndir

Survivor .io Mod Hileli APK İndir oyununu oynayabilmeniz için sizlere aşağıda sunulan oyunlar tarayıcı üzerinden daha minimalist oynanabilecek bağlantıyı içermektedir. Steam üzerinden satın alınarak bilgisayarda oynayabileceğiniz gerçek oyunla kıyaslanamaz. Fakat hem oyunu satın almak istemeyenler hem de Telefonlarından oynamak isteyen oyuncuların sayısı çok fazla olduğu için sizlere bire bir tasarlanan bu oyunu bulduk. Aynı zamanda oyun Türkçe arayüzüde sahip. Bu sayede oyunu oynarken herhangi bir sorun yaşamaz ve zorlanmazsınız. Zaten aşağıda nasıl oynayabileceğinize dair detayları da paylaştık.

Survivor .io Mod Hileli APK İndir
Survivor .io Mod Hileli APK İndir

Survivor .io Mod Hileli APK İndir haricinde sizlere sunulan APK bağlantılarına güvenmeyiniz. Oyun dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok ilgi görmeye başladığı için bu durumda tehlikeli gelişmeler de yaşanmaktadır. Yabancı kaynaklar ülkemizdeki oyuncu potansiyelini gördüğü için sözde oyunun mobil versiyonuna ait APK dosyalarını paylaşıyorlar. Bu APK dosyalarının içerisinde yer alan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bu sebeple oyunu bedava bir şekilde oynamak istiyorsanız sizin için en güvenli yol “Survivor .io Mod Hileli APK İndir” ile sunulan ücretsiz oyunlar olacaktır. Bu konudaki araştırmalarımız devam edecek. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Survivor .io Mod APK İndir Nedir?

Tehlikeli zombiler tüm şehre saldırıyor! Şehir tehlikede!
Rüyaların denenmesiyle uyanmış olarak, şehri kurtarmanın kahramanca mantosunu üstlenmekten başka seçeneğiniz yok!
Sınırsız potansiyele sahip bir insan savaşçı olarak, siz ve diğer hayatta kalanlar silahlarınızı alıp bu kötü ve tehlikeli zombilerle savaşmak zorunda kalacaksınız!
Kalabalık sizden çok daha fazla – herhangi bir yanlışlık ve zor durumda kalırsınız!
Krizle karşı karşıya kaldığınızda, hayatta kalmanın bir yolunu bulmalısınız!

Sürüm: 1.5.3

Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası

Özellikler:
– Aynı anda 1000’den fazla canavarla yüzleşin ve onları yok edin!
-Tek elle kontrollerle haritayı temizleyin!
-Sınırsız kombinasyonlarla yepyeni roguelite beceri deneyimi -Farklı
zorluklarla her yeni aşamanın sıcaklığını hissedin


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
260 okunma
okunma8553
0 yorum