Symbols on Telegram 2 Çeviri Font Yazı Tipi Yaz (2023)

 Symbols on Telegram 2 Çeviri Font Yazı Tipi Yaz (2023)
Okunuyor Symbols on Telegram 2 Çeviri Font Yazı Tipi Yaz (2023)

Symbols on Telegram 2 ile Çeviri adı altında Sembolleri kullanarak Font Yazı tipleri sayesinde istediğiniz yazıyı veya Nick olarak söylenen mahlasları şekilli yazabiliyorsunuz. 2023 yılında tüm Telegram kullanıcılarının hizmetine sunulan bu bot ve kanal sayesinde kolay bir şekilde bu adımları nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatıyoruz. Haberleşme ve mesajlaşma platformu olarak bilinen Telegram da geliştirilen botlar sayesinde artık özel gruplar ve kanallarda bunun gibi sembolleri kullanarak çeviri veya yazı yazma işlemlerini gerçekleştirebileceğimiz bir çok işe yarar aracı da bulabiliyoruz.

Genellikle oyun severler oyunlarda kendi Nicklerini şekilli sembollerle süsleyerek özel bir hale getirmek istediklerinde klavyede yapabilecekleri sembollerin neler olduğunu araştırarak amatörce onları birleştirmeye çalışıyorlar. Lakin “Symbols on Telegram 2 Çeviri” adındaki bu botun bulunduğu grup veya kanallar üzerinden kendi Nick isminizi yazmanız halinde yüzlerce farklı sembollerle süslenmiş profesyonel düzeydeki isimleri görebileceksiniz.

Symbols on Telegram 2 Çeviri Aracını Kullan (2023)

Aşağıda sizlerle paylaşılan adımları uygulamanız uygulama içerisinde doğrudan ilgili alana yönlendirilmenizi sağlayacaktır. Böylelikle orada belirtilen alana şekilli sembollerle çeviri uygulanmasını istediğiniz Nicki veya yazıyı yazarak dönüştürülmesini sağlayabilirsiniz. Symbols on Telegram 2 adıyla bilinen bu hizmetin Türkiye’deki kullanıcılara hizmet sağlamasını kolaylaştırmak ve güncel 2023 yılına ait sürümüne ulaşmanıza yardımı olmak amacıyla bu içeriği hazırladık. Konuyla ilgili merak ettiğiniz veya sormak istediğiniz sorularınız olduğu zaman aşağıdan yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede sizlerin yorumlarda sordukları soruları cevaplayarak Symbols on Telegram 2 konusunda daha kapsamlı bir güncel içeriğe dönüştürmeye devam edeceğiz.

Symbols on Telegram 2 Çeviri Font Yazı Tipi Yaz (2023)
Symbols on Telegram 2 Çeviri Font Yazı Tipi Yaz (2023)

Symbols on Telegram 2 Çeviri hizmetinin size sunduğu sembollerle süslenen özel yazı ve font tiplerinin amacı aslında oyunlar veya uygulamalarda kullanabilmenizi sağlamak. Yani uygulamalar içerisinde veya oyunlarda kullanılamayacak olan yazı tiplerine dair fontlar oldukça fazla lakin Symbols on 2 sayesinde doğrudan bu alanlara hitap edecek geçerli araca ulaşacaksınız. 2023 yılı içerisinde günümüzdeki estetik anlayışına uygun olacak ve herkese hitap edebilecek tarzlara sahip çeviriler yapılmaktadır.

Sizde size en uygun olanı ve hoşunuza gideniz aralarından seçerek kullanabileceksiniz. Tamamen ücretsiz olarak hizmet sağlayan bu aracın aynı zamanda farklı versiyonları ile ücretli sürümleri de bulunmaktadır. Lakin biz sizlere en gelişmiş Symbols on Telegram 2 hizmetini alacağınız ve herhangi bir para ödemeden kullanabileceğiniz versiyonunu paylaştık.

Font Yazı Tipi ile Şekilli Sembol Kullanarak Yazma Nasıl Yapılır?

Yukarıda sizlerle paylaşılan kırmızı butonu kullanarak doğrudan “Symbols on Telegram 2” aracına geçiş yapabileceksiniz. Gittiğiniz sayfada Nick veya şekilli sembollerle ve yazı tipi fontlarla değiştirmek istediğinizi çeviri alanına yazmanız yeterli olacaktır.

Symbols on Telegram 2 Çeviri Haricinde Klavye İle Yapabileceğiniz Semboller:

  • Rakamlar: 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
  • Harfler: a, b, c, ç, d, e, f, g, ğ, h, ı, i, j, k, l, m, n, o, ö, p, r, s, ş, t, u, ü, v, y, z
  • Noktalama işaretleri: . (nokta), , (virgül), : (iki nokta), ; (noktalı virgül), ! (ünlem), ? (soru işareti), – (tire), _ (alt tire), / (bölme işareti), \ (ters bölme işareti), | (dikey çizgi), ” (çift tırnak), ‘ (tek tırnak), ` (ters tırnak), ~ (tilde), @ (at işareti), # (hekstek), $ (dolar işareti), % (yüzde işareti), ^ (şapka), & (ampersand), * (yıldız), + (artı işareti), = (eşittirişareti), < (küçüktür işareti), > (büyüktür işareti), ( (sol parantez), ) (sağ parantez), [ (sol köşeli parantez), ] (sağ köşeli parantez), { (sol süslü parantez), } (sağ süslü parantez), ¡ (ters ünlem işareti), ¿ (ters soru işareti)
  • Matematik sembolleri: + (toplama işareti), – (çıkarma işareti), * (çarpma işareti), / (bölme işareti), % (mod işareti), = (eşittir işareti), < (küçüktür işareti), > (büyüktür işareti), ^ (üstel işareti), √ (kök işareti), π (pi işareti), ∞ (sonsuzluk işareti)
  • Diğer semboller: ° (derece işareti), $ (dolar işareti), € (euro işareti), £ (sterlin işareti), ¥ (yen işareti), © (telif hakkı işareti), ® (marka tescil işareti), ™ (ticarimarka işareti), § (paragraf işareti), ¶ (paragraf işareti), † (çapraz işaret işareti), ‡ (çift çapraz işaret işareti), • (siyah nokta), ◦ (beyaz nokta), ♠ (kupa işareti), ♣ (maça işareti), ♥ (kırmızı kalp işareti), ♦ (karo işareti), ↔ (çift yön ok işareti), → (sağa ok işareti), ← (sola ok işareti), ↑ (yukarı ok işareti), ↓ (aşağı ok işareti), ↵ (enter işareti), ⌘ (komut işareti), ⌥ (seçenek işareti), ⌃ (kontrol işareti), ⇧ (shift işareti), ⏎ (return işareti), ⌫ (backspace işareti), ⌦ (delete işareti),  (Apple logosu).

Bu sembollerin tamamı her klavyede mevcut olmayabilir. Bazı semboller, klavye düzenlerine ve dil ayarlarına bağlı olarak değişebilir veya farklı yerlerde bulunabilirler. Ayrıca, bazı sembollerin yazılması için özel tuş kombinasyonları kullanılabilir.

Örneğin, çift tırnak işareti (“), shift tuşuna basıldıktan sonra 2 tuşuna basılarak yazılır, veya alt gr tuşuna basıldıktan sonra q tuşuna basılarak euro işareti (€) yazılabilir. Bu nedenle, hangi sembollerin hangi tuş kombinasyonlarıyla yazılabileceği, kullanılan klavye türüne ve düzenine bağlı olarak değişebilir.

Symbols on Telegram 2 Çeviri Font Yazı Tipi Yaz (2023)
Symbols on Telegram 2 Çeviri Font Yazı Tipi Yaz (2023)

Diğer Şekilli Semboller;

۵

♋︎

»

𖥸

ϟ

♈︎

♒︎

♏︎

♊︎

♌︎

♓︎

«

¹

²

♉︎

♎︎

♍︎

♐︎

ȵ

♑︎

⤿

꧁꧂

╰☆╮

¹

²

³

✓.

«

»

█.

▏▐

▩.

ت

Ü

ϡ

۵

¿

¡

؟

£

Ұ

$

¢

¥

฿

¤

ރ

z

ł

K

č

°

ϟ

P

▄▀▄▀

▓▒░▓

ಠ_ಠ

:B

유Ω

꧁꧂

☘꧁

۞

🌠

🌟

💫

🌃

🔯

©

®

§

¢

$

£

¥

฿

¤

ƒ

︿

«

»

°

ø

؂

°

ϟ

⬿

⥿

⤿

۵

❤️️

💙

🧡

💚

💛

💜

🖤

💗

💓

💔

💟

💕

💖

❣️

💘

💝

💞

✔️

💯

ü

Ü

ت

ϡ

Ѷ

Ӫ

ӫ

·

ʹ

ʺ

ʻ

ʼ

ʽ

ʾ

ʿ

ˀ

ˁ

˂

˃

˄

˅

ˆ

ˇ

ˈ

ˉ

ˊ

ˋ

ˌ

ˍ

ˎ

ˏ

ː

ˑ

˒

˓

˔

˕

˖

˗

˘

˙

˚

˛

˜

˝

ˠ

ˡ

¿

π

Σ

÷

±

×

¹

²

³

½

¾

¼

%

ᴴᴰ

`

˩

˥

˦

˧

˨

⦿

ʌ

ɑ:

æ

e

ə

ɜ:

ɪ

i:

ɒ

ɔ:

ʊ

u:

ɔɪ

ɪə

ʊə

b

d

f

g

h

j

k

l

m

n

ŋ

p

r

s

ʃ

t

θ

ð

v

w

z

ʒ


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL