Tablet Reis “Hıyar Çıktı” Gerçek İsmi (Şimdiki Son Hali) 2023

 Tablet Reis “Hıyar Çıktı” Gerçek İsmi (Şimdiki Son Hali) 2023
Okunuyor Tablet Reis “Hıyar Çıktı” Gerçek İsmi (Şimdiki Son Hali) 2023

Tablet reis yani nam-ı değer hıyar reis son zamanlarda ismi eş cinsel olduğu yönünde sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geldi. Resmi İnstagram hesabından yaptığı açıklamalarla bu iddialara bir cevap verdi. Günümüzde sosyal medya platformlarındaki linç kültürünün gittikçe arttığını görebiliyoruz. Aynı zamanda popüler olan paylaşımlar bir akım haline gelerek bilen ve bilmeyen herkesin karşısına çıkabilmekte. Durumun gerçek olup olmadığını anlamak isteyenlerde Tablet Reis veya Hıyar Çıktı yazarak Gerçek İsmi, gerçek adının ne olduğunu merak ediyorlar. Bu sayede onun şahsi İnstagram hesabını araştırarak paylaşımların doğru olup olmadığını kontrol edilmek istenmektedir. Ülkemizde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayan popüler isimler haricinde Tablet Reis Kimdir? ve Gerçek İsmi Nedir? gibi bilgileri bulmak oldukça zor. Bu yüzden bizde sizlere hem günümüzdeki iddia edilen bilgilerin doğruluğunu hem de merak ettiğiniz bu soruların güncel cevaplarını vermek adına bu içeriği hazırladık.

Tablet Reis “Hıyar Çıktı” Gerçek İsmi, Adı Nedir?

Tablet Reis olarak bilinen eski fenomenin gerçek ismi “Onurcan Güzel” zamanında yaptığı parodi videosu ile bir fenomen haline gelen isim, daha sonrasında aynı içerikleri üretmemesi ile yavaş yavaş unutulmaya başlandı. Sonraki yıllarda tekrar YouTube platformunda içerik üretmeye başladığında yoğun ilgi görse de, bu içerikleri de bir süre sonra tekrar üretmemeye başladı.

Tablet Reis "Hıyar Çıktı" Gerçek İsmi (Şimdiki Son Hali) 2023
Tablet Reis “Hıyar Çıktı” Gerçek İsmi (Şimdiki Son Hali) 2023

Onurcan Güzel yani bizim bildiğimiz adıyla Tablet Reis hakkında herhangi bir röportaj veya hayat hikayesinin olduğu bir bilgi bulunmamaktadır. Hakkındaki bilgilerin kısıtlı olması ve sadece sosyal medya hesaplarından kendisiyle ilgili söylediği bilgiler doğrultusundaki sınırlı içeriğe sahibiz.

Onurcan Güzel “Tablet Reyis” Hıyar Çıktı Olayı Nedir?

Onurcan Güzel zamanında video paylaşma platformu olan YouTube platformunda çektiği parodi videosu ile gündeme gelmişti. Videoda o zamanın ve günümüzün popüler olan kutu açılımı içeriği çekmekte. Eskiden ucuz fiyatlara satıldığı söylenen tablet gibi cihazlar yüzünden dolandırılan çok fazla insan bulunuyordu. Bu olaylara gönderme yapmak için hazırladığı kurgu parodi videosunda ise tatlılığı ile herkesin ilgisini çekmişti. Videodaki yer alan parodide bir tablet siparişi veriyor ve onun açılış videosunu çekiyor. Daha sonrasında ise kutuyu açtığında içerisinde tablet yerine bir hıyar “salatalık” buluyor.

Hıyarı eline alarak “AAaaaa” bir şey çıkmadı diyerek içerisinden çıkan hıyarın tadına bakıyor ve onu değerlendirmeye başlıyor.

Tablet Reyiz Popüler O Videosu

Tablet Reyis “Onurcan Güzel” Gerçekten Eşcinsel mi Oldu? (Olayı Nedir?)

Tablet Reyis, Onurcan Güzel sosyal medya platformunda yaptığı paylaşım sonrasında fotoğrafını çeşitli iddialarla birlikte paylaşan gönderilerin ardından bu sorulara maruz kalmaya başladı. Tabi ki, kimsenin cinsel yönelimi veya tarzı yine kimseyi alakadar etmemektedir. Lakin günümüzde sosyal medya platformunun getirdiği etki ve ön planda olan isimlerin hayatlarındaki değişiklikler oldukça konuşulabiliyor. Onurcan Güzel resmi İnstagram hesabı üzerinden kendisiyle ilgili iddialara yanıt vererek bu durumun gerçek olmadığını söyledi. Sadece tarzını değiştirerek gothic bir tarzda takıldığını ve hakkındaki iddiaların gereksiz saçma olduğu yönünde bir bilgi paylaştı.

Tablet Reis "Hıyar Çıktı" Gerçek İsmi (Şimdiki Son Hali) 2023
Tablet Reis “Hıyar Çıktı” Gerçek İsmi (Şimdiki Son Hali) 2023

Gothic Tarz Nedir?

Gothic tarz, genellikle gotik mimarinin, edebiyatın ve kültürünün etkisi altında kalmış bir moda stilidir. Bu tarz, karanlık ve gotik çağrışımları olan giyim, aksesuar ve makyaj tercihleriyle karakterizedir.

Gothic tarzın giyim tarzı, genellikle siyah renkli giysiler, deri veya lateks kıyafetler, yüksek çizmeler, korsajlar, karanlık renkli taytlar ve çoraplar, dantel detaylar ve metal aksesuarlar içerir. Bu giyim tarzı, genellikle punk, rock veya metal müzikle birleştirilir.

Gothic tarzın makyajı da karanlık ve dramatiktir. Siyah veya koyu renkli göz farları, eyeliner ve dudaklar, beyaz fondöten ve pudra kullanımıyla karakterizedir. Ayrıca, deri veya metal aksesuarlar, kolyeler, bilezikler, yüzükler, toka ve çantalar gibi aksesuarlar da gothic tarzın önemli bir parçasıdır.

Gothic tarz, gotik altkültürü ile ilgilenen kişiler arasında popülerdir ve sıklıkla müzik festivallerinde, parti ve etkinliklerde veya günlük hayatta giyilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL