Tahir Şimşek Telegram Kanalı ve Grubu (2023)

 Tahir Şimşek Telegram Kanalı ve Grubu (2023)
Okunuyor Tahir Şimşek Telegram Kanalı ve Grubu (2023)

Tahir Şimşek Telegram adresini araştıranlar için 2023 yılında hem gerçek hemde fan yapımı olarak açılan kanallar, grupları sizlerle paylaşıyoruz. Çok araştırılan lakin tam doğru adresi bulunamayan bu tür telegram kanalları ile ilgili içerikler üretmeye devam edeceğiz. Tahir Şimşek isimli Telegram grubunu araştıranlar farklı telegram kanallarıyla karşılaştıkları için tam doğru adresleri bulmakta zorlanabiliyorlar. Bu sayfa altında sizlere hem doğru grup adresini hem de hakkında merak edilen diğer soruların cevaplarını paylaşıyoruz.

Tahir Şimşek Telegram Kanalı ve Grubu

2023 yılında da aktif olarak paylaşımlar yapılan “Tahir Şimşek Telegram” adresine dahil olmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Sosyal medya platformlarında yaptığı haberler ve ön görüleri ile oldukça büyük bir kitlesi bulunmaktadır. İnstagram gibi platformlardan paylaşamadığı video veya özel haberlerini Telegram adresi üzerinden sansürsüz ve açık bir şekilde paylaşabilmektedir. Gerçek haberleri ve önemli ayrıntıları buradan öğrenebileceğiniz gibi aynı zamanda Tahir Şimşek tarafından yapılan önemli yorumlarla olayları daha iyi analiz edebilme imkanınız bulunmaktadır.

Telegram uygulamasının arama bölümüne “Tahir Şimşek” yazıldığı zaman kendisine ait gerçek grup bulunamayabiliyor. Platformun arama bölümün de gizli veya bağlantı gerektiren kanallara ulaşmak bazen oldukça zor olabilmektedir. İşte bu gibi durumlarda bizde sizlere böyle yardımcı içerikler oluşturarak işinizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Tahir Şimşek kimdir?

Tahir Şimşek, 23.02.1979 tarihinde Ankara’da doğdu ve Ankara’da yaşıyor. Önceden restoran İşletti. Garsonluk, kasiyerlik ve birçok işi yaptı. 2019’da işyeri kapandı. Şu an habercilik yapan Tahir Şimşek birkaç yıl içinde milyonlarca kişinin kalbine girmeyi başararak büyük kitlelere sahip oldu.

2019’da “Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 1” ve “Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 2” adlı kitaplarını çıkardı. Hem espritüel yapısıyla hem de samimiyetiyle, takipçilerine sıklıkla gündemdeki haberleri paylaşıyor. Yaptığı haberlere, kendi yorumlarını da katan Tahir Şimşek sevilerek büyük ilgi topladı.

Telegram Nedir?

Telegram, çoklu platform desteği sunan, güvenli anlık mesajlaşma servisidir. Rus programcısı Pavel Durov tarafından yaratılmıştır. Telegram istemcileri hem mobil (Android, iOS, Windows Phone) hem de masaüstü sistemleri (Windows, OS X, Linux) için mevcuttur.[2][3] Ağustos 2013’te yayın hayatına başlamıştır. Kullanıcılar birbirleri arasında metin mesajı, fotoğraf, video, ses kaydı, sticker ve 2 GB’a kadar dosya paylaşımı yapabilmektedirler. Geliştiricileri ayrıca Kasım 2016’da Telegraph isminde, kullanıcıların çeşitli formattaki içerikler oluşturmalarını ve hikâye yazmalarını sağlayan bir uygulama hazırlamıştır. Telegram 2021 yılı ocak ayında 500 milyon aktif kullanıcıya ulaşmıştır. 4 Kasım 2014’te Telegram, Telegram kurucularının aralarında konuştuğu mesajlara erişebilen kişiye $300.000 ödül vereceği bir yarışma düzenledi. 11 Şubat 2015’te yarışma bitti ve kazananı olmadı. Ayrıca Telegram, hükûmetler dahil olmak üzere hiçbir 3. partiyle bugüne kadar veri paylaşmamıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın