Tamer Karadağlı Hangi Partili? [2021]

 Tamer Karadağlı Hangi Partili? [2021]
Okunuyor Tamer Karadağlı Hangi Partili? [2021]

Tamer Karadağlı Hangi Partili? sorusunun çok fazla sorulmaya başlamasının ardından konuya açıklık getirmek gerekiyor. Ülkemizdeki en popüler ve en çok sevilen ünlü oyuncular arasında yer alan Tamer Karadağlı hakkında hangi partili olduğuna dair çok fazla soru almaya başladık. Teknoloji ve oyun haberleri haricinde bir de paylaştığımız gündem haberleri bilenlerin yönelttiği bu soruya da kısaca açıklık getirmek istiyoruz. Son haberlerden sonra insanlar bu sorunun da cevabını araştırmaya başlamış durumdalar.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla bu yıl 58’ncisi düzenlenen festivalin kapanış ve ödül töreni, Covid-19 tedbirleri kapsamında Antalya Spor Salonu’nda düzenlendi. En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi ise “Zuhal” filmindeki rolüyle Nihal Yalçın oldu.

Nihal Yalçın ödül konuşması yaparken arkada bekleyen Tamer Karadağlı ödülünü konuşma yaptığı sırada Nihal Yalçın’a uzattı ve alkış istedi. Daha sonrasında Nihal Yalçın’da, Tamer Karadağlıya; “Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?” ifadelerini kullandı. Açıkçası bu durumu dışarıdan gördüğümde kötü bir niyeti olduğunu düşünmedim. Fakat Nihal yalçın konuşma yaptığı sırada arkasında bulunan Tamer Karadağlının mimiklerini kötü yorumlayanların sayısı oldukça yüksek. Tamer Karadağlı Hangi Partili? sorusunun neden cevaplandığını ve sorulduğunu merak edenler için olayı kısaca özetlemek istedik.

Tamer Karadağlı Hangi Partili?

Tamer Karadağlı Hangi Partili? sorusuyla ilgili herhangi bir cevap bulunmamaktadır. Zaten bir vatandaşın izni olmadan onunla ilgili böylesine iddialar ortaya atmak ve onun ağzından konuşmakta bize göre doğru değil. Günümüz haber siteleri gibi yazıp çizmekten ziyade Teknoloji ve oyun sever dostlarımızın bize yönelttiği bu soruyu es geçmek istiyoruz. Çok fazla sorulmaya başladığı için bu konuda sizlere genel haber paylaşmak istedik. Fakat Tamer Karadağlı hakkında hangi partili? sorusuna bir cevap veremeyeceğiz. Bu soruların sorulmasına sebep olan durumu daha fazla açıklamaktansa videosunu aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Tamer Karadağlı Hangi Partili?

Tamer Karadağlı Kimdir?

Tamer Karadağlı (d. 24 Mayıs 1967, Ankara), Türk oyuncu ve seslendirme sanatçısı.

Azeri kökenli olan ailesi Kars’ın Sarıkamış ilçesindendir İlkokula başlamadan ailesi ile birlikte ABD’ye yerleşen Karadağlı, Türkiye’ye dönmüş sonra tekrar Amerika’ya gitmiştir. Lise son sınıfta kesin dönüş yaptığı yıllarda ise sıklıkla Akün Sineması’na giderdi. Bir yandan da lise yıllarında onun için bir tutku olduğunu belirttiği seslendirme sanatına başlamıştır.

Sonra Shakespeare’in “Kuru Gürültü” adlı oyununu hem Türkçe hem İngilizce oynamış ve böylece Bilkent Üniversitesi macerası başlamıştır. TED Ankara Koleji’nden sonra Çankaya Lisesi’nden ve Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olan sanatçı ilk filmini 1993 yılında çevirdi.

Ferhunde Hanımlar dizisiyle ün kazandı. Birçok ünlü oyuncunun seslendirmesini de yapan Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan ile evliydi. Çiftin Zeyno isminde bir kızları bulunmaktadır. Çift 2007 yılında boşanmıştır. Çocuklar Duymasın adlı dizide rol almıştır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
741 okunma
okunma3523
0 yorum