Tarık Emir Tekin İnstagram Hesabı

Tarık Emir Tekin İnstagram Hesabı

Tarık Emir Tekin İnstagram adresini merak edenler için resmi hesabını sizlere sunuyoruz. Hesabın adresini ve hakkındaki önemli bilgileri sizlere verdik.

Tarık Emir Tekin İnstagram Hesabı Nedir?

Tarık Emir Tekin özellikle The Oxford School of Drama gibi bir eğitim kurumunda eğitim almak her aktör ruhuna sahip insan’ın hayalidir. Tarık Emir Tekin’in şu an çok sağlam bir İngilizcesi ve dünya tarihinde bulunan büyük aktörlerin sergilediği tiyatro oyunları hakkında bilgi sahibidir.

Tarık Emir Tekin İnstagram Hesabı
Tarık Emir Tekin İnstagram Hesabı

Modellikten sonra oyunculuğa geçmek için hızlandırılmış kurs alan aktörlerden bahsetmiyorum. The Oxford School of Drama, mühendisliğin Massachusetts İnstitute of Technology’si gibi bir yerdir. Tarık Emir Tekin bireyi’nin instagram kullanıcı adı olan @taroemir ile bulunabiliyor. Kendisi’nin anlık olarak 25.800 takipçisi bulunmaktadır.

Tarık Emir Tekin Kimdir?

Şarkıcı ve oyuncu olan Şevval Sam ile Beşiktaş’ın eski futbolcusu Metin Tekin‘in oğlu olan Tarık Emir Tekin, Oxford Üniversitesi’nde drama eğitimi almıştır. Şimdilerde Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz’de Selçuk karakterini oynaması ile yeniden gündeme geldi. Kendisi makalemizin paylaşıldığı tarih itibari ile 23 yaşında olmaktadır. Annesi Şevval Sam’ın oğlum ve meslektaşım olarak nitelendirdiği Tarık Emir Tekin’e başarıları’nın devamını diliyoruz. 

Tarık Emir Tekin Kimdir?
Tarık Emir Tekin Kimdir?

İnstagram Nedir?

İnstagram günümüzde gezegenimiz dünyadaki en büyük sosyal medya platformu bile olabilir. Genel olarak resim ve video paylaşımı amaçlı olan İnstagram, yazıların resimli şekilde paylaşılması mantığı ile sesini de çıkarabildiğin bir platform haline dönüşmüştür.

Bu kadar büyük bir platformdan bahsederken kullanıcı sayısı olarak milyarlardan bahsediyoruz. Dünya gezege’nin %40’lık popilasyonu’nun İnstagram hesabı olması kuvvetle muhtemeldir. Bu kadar fazla kullancı ile İnstagram asla çökmeyecek ve yeri değiştirilmesi zor olan şirketlerden birine dönüşmüştür.

279
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.