Taylor Swift TikTok Hesabı

 Taylor Swift TikTok Hesabı
Okunuyor Taylor Swift TikTok Hesabı

Taylor Swift TikTok Hesabı yaptığı paylaşımların ardından en çok aratılan sosyal medya hesapları arasına girmeyi başardı. Ülkemizde de milyonlarca TikTok kullanıcısı ünlü şarkıcı Taylor Swift resmi hesabıyla ilgili araştırmalar yapıyorlar. Günümüzün en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında gelen TikTok ülkemizde de milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir. Bir kaç yıl içerisinde devasa bir büyüklüğe ulaşarak kimilerinin korkulu rüyası olurken kimilerinin de vazgeçemediği bir platform haline geldi. Uygulamaya baktınız zaman çeşitli ses dosyalarıyla uygun şekilde videolar hazırlamak ve diğer kullanıcılara paylaşmak gibi basit görünse de aldığı güncellemelerle kullanıcılarına daha fazla içerik çeşitliliği sunmayı sağladılar. Ünlü şarkıcının hayranları ve uygulamada düet yaparak sesini duyurmak isteyenler Taylor Swift TikTok adresinin araştırmasını yapıyorlar. Kolay bulunamayan bu hesabı sizler için bulup aşağıda paylaştık.

Taylor Swift TikTok Hesabı Nedir?

Taylor Swift TikTok hesabı açmasının ardından bir anda milyonlarca kitleye ulaşmayı başardı. Dünya genelinde büyük ses getiren bu duyuru ülkemizde de merak konusu. Uygulama içerisinde Taylor Swift ile ilgili araştırmalar yapılsa da onun şarkıları ve fan hesapları ile karşılaşılıyor. Kendisi tarafından oluşturulan ve kullanılan resmi TikTok hesabı henüz bulunamıyor. Fakat sizler için yabancı kaynaklardan araştırma yaparak resmi hesabını bulduk ve aşağıdan paylaştık. Kendisi tarafından paylaşılacak olan yeni videolarını da sunmaya devam edeceğiz.

Taylor Swift TikTok
Taylor Swift TikTok

Henüz 1 video paylaşmış olsa da şimdiden 1.4 milyon aboneye sahip olmayı başardı. İlk ve şuanda tek paylaşımını 8 milyon kişi görüntülerken 1.4 milyon da beğeni aldı. Paylaştığı videoya 190 bin yorum gelirken 133 bin kişi de videosunu paylaştı. Şu anda pek çok şey oluyor: Kırmızı (benim versiyonum) plak sitemde ön satışa çıktı ve oh tik toktayım şimdi oyunlar başlasın açıklamasıyla paylaştığı videonun ardından yeni içerikleri de merak edilmeye başlandı. Ülkemizdeki TikTok kullanıcıları Taylor Swift ile etkileşime girmek ve iletişime geçmek istiyorlar. Hem profiline göz atabilir hem de uygulama üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Taylor Swift TikTok Videosu

Taylor Swift TikTok Videosu

Taylor Swift Kimdir?

Taylor Alison Swift (d. 13 Aralık 1989), 11 Grammy ödülü sahibi Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve yönetmen. Wyomissing, Pensilvanya’da büyüdü ve on dört yaşında Nashville, Tennessee’ye taşındıktan sonra country müzikteki kariyerine başladı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın