e
sv

TeamLink İndir (Uzaktan Eğitim ve Konferans)

2241 Okunma — 01 Nisan 2020 11:02
TeamLink İndir (Uzaktan Eğitim ve Konferans)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TeamLink İndir ile Android, İOS veya PC cihazlarınıza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde canlı olarak uzaktan eğitim, konferans ve toplantı gerçekleştirin. Korona virüsü nedeniyle okullar ve insanların toplu olduğu alanların hepsine kısıtlamalar getirildi. Geçtiğimiz günlerde okul müdürleri ve öğretmenlerin kendi aralarında yapması gereken toplantıların’da artık uzaktan canlı konferanslarla gerçekleşmesi gerekiyor. Bunun için TeamLink İndir ile yüklediğiniz uygulama üzerinden canlı iletişimler çok rahat sağlanabilir.

Her platform üzerinden rahatlıkla kullanabilen programın arayüzü ve sistemini kullanmak oldukça kolay. Hem sade ve şık tasarımı hemde başarılı özellikleriyle en çok tercih edilen uygulama olmaya aday gösteriliyor. TeamLink, diğer canlı konferans uygulamalarının aksine 300 kullanıcıyı aynı anda yayına bağlayarak sınırsız süreyle tutabiliyor. Diğer benzeri uygulamalarda hem kullanıcı sayısı daha az hemde süre sınırsız olmuyor. Bu yönden dolayı TeamLink İndir ile uzun ömürlü ve rahatlıkla canlı konferanslar gerçekleştirilebilir.

TeamLink İndir

TeamLink İndir
TeamLink İndir

TeamLink İndir ile ilgili yukarıda bilmeniz gereken her ayrıntıyı vermeye çalıştık, fakat sormak istediğiniz soruları’da sorabilirsiniz. Uygulamayı Android, İOS, Windows ve MAC işletim sistemli her cihaza rahatlıkla uygulama mağazaları üzerinden indirebilirsiniz.

TeamLink İndir ile uygulamayı kullanmak isteyenler aşağıdaki özellikleri rahatlıkla kullanabilecekler. İŞ kategorisinde bu hizmeti veren diğer uygulamaların aksine özelliklerin daha zengin olduğunu görebilirsiniz.

 • Ultra düşük gecikme süresi ve kristal netliğinde video ve ses için dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı video teknolojisi.
 • Yüksek paket kaybı esnekliğine sahip Mobil ve güvenilir olmayan IP ağları için tasarlanmıştır.
 • Çapraz platform desteği.
 • Ultra yüksek tanımlı ekran paylaşımı ve gerçek zamanlı etkileşimler sayesinde verimli bir şekilde iş yapabilirsiniz.
 • Global kapsama alanı, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden, herhangi biriyle bağlantı.
 • Büyük Ölçekli toplantılar (300 katılımcıya kadar).
 • Toplantı Kayıt ve Oynatma.
 • Ücretsiz indirme ve kullanımı ücretsiz.
 • Kullanımı kolay ve toplantıya başlamak için sadece birkaç tıklama uzaktasınız.

TeamLink İndir: Android

TeamLink İndir, Android işletim sistemli cihazlara kurabilmeniz için gerçek bağlantıya sizleri götürecek olan düğmelerle buluşacaksınız. Yukarıda uygulama hakkında bilgileri öğrendikten sonra TeamLink İndir butonu arayanlar için bir kısayol niteliğinde yardımcı başlıklar açmak istedik.

TeamLink İndir: İOS

TeamLink İndir, İOS işletim sistemli cihazlara kurabilmeniz için gerçek bağlantıya sizleri götürecek olan düğmelerle buluşacaksınız. Yukarıda uygulama hakkında bilgileri öğrendikten sonra TeamLink İndir butonu arayanlar için bir kısayol niteliğinde yardımcı başlıklar açmak istedik.

TeamLink İndir: Windows (PC)

TeamLink İndir, Windows (PC) işletim sistemli cihazlara kurabilmeniz için gerçek bağlantıya sizleri götürecek olan düğmelerle buluşacaksınız. Yukarıda uygulama hakkında bilgileri öğrendikten sonra TeamLink İndir butonu arayanlar için bir kısayol niteliğinde yardımcı başlıklar açmak istedik.

TeamLink İndir: MAC (PC)

TeamLink İndir, MAC (PC) işletim sistemli cihazlara kurabilmeniz için gerçek bağlantıya sizleri götürecek olan düğmelerle buluşacaksınız. Yukarıda uygulama hakkında bilgileri öğrendikten sonra TeamLink İndir butonu arayanlar için bir kısayol niteliğinde yardımcı başlıklar açmak istedik.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • NESRİN
  4 yıl önce

  Öğrencilere iyi öğretiyor
  Çok sevdim bu prgramı

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

TeamLink İndir (Uzaktan Eğitim ve Konferans)