Tecno Spark 7T “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022

 Tecno Spark 7T “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022
Okunuyor Tecno Spark 7T “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022

Tecno Spark 7T cihazları PUBG Mobile oyununda Kaç FPS değerleri alıyor? sorusunu cevapladık. Bir kaç farklı aynı cihaz üzerinden çeşitli İnternet bağlantılarıyla oyuna girerek sizler için testler yaparak en doğru sonuca ulaştık. Ülkemizde çok fazla tutulmasa da son bir kaç yıl içerisinde diğer markaların cihazlarıyla rekabet edebilmeyi başardı. Tecno Spark 7T modelinin özellikle PUBG Mobile kaç FPS alır? sorularının artması sonrasında bunu en doğru şekilde cevabını öğrenmenizi sağlayacak bir içerik hazırlamak istedik. Çok yakında bu değerleri elde ederken kullandığımız telefon ve farklı İnternet bağlantısı testlerinin videosunu da sizlerle paylaşacağız. Tabi ki bir telefon almadan önce onun özelliklerini ve performanslarını araştırıyorsunuz. Kamerasının ne kadar kaliteli olduğu veya Kaç GB? yerinin olduğu gibi bilgiler oldukça önemli. Fakat işin gerçeklerini de göz ardı edemeyiz, PUBG Mobile gibi bir oyun oynuyorsanız yeni alacağınız telefonda da yine bu oyunu oynayacaksınız demektir. Madem yeni bir cihaz alıyoruz o zaman severek oynadığımız PUBG Mobile oyunundaki performansını da merak etmeniz oldukça normal.

Tecno Spark 7T PUBG Mobile Kaç FPS Alıyor?

Tecno Spark 7T marka ve modelli 3 farklı telefon bulduk ve hepsinde PUBG Mobile oynamaya çalıştık, bunların sonucunda ortalama aldığımız FPS değerlerini de sizlerle paylaşacağız. Ayrıca oyunu oynarken yaşadığımız deneyimleri de aktarmaya çalıştık. Tecno Spark 7T modellerini çevremizden bulduk ve hepsine PUBG Mobile yükledik. Oyunun açılışı oldukça hızlı ve ara yüzde dolaşırken herhangi bir kasma veya gecikmeyle karşılaşmadık. Genellikle bu tür oyunların ara yüzlerinde dolaşırken yüksek grafiklerden dolayı kasmalar meydana gelebilir. Fakat Tecno Spark 7T ile bu tür bir problem hiç görülmedi.

PUBG Mobile oyununda bir maça girdiğimiz zaman 30 – 45 FPS değerleri almaktadır. Bazı oyuncular çeşitli Config dosyaları kullanarak bu FPS değerini 60’a çıkartabildiğini söylüyorlar. Fakat grafikleri olabildiğince düşürerek dahi o değerlere ulaşamadık. Oyunda bir takılma yaşamadık fakat profesyonel bir oyuncunun yaşadığı deneyimi bu cihazda da yaşayamadık. Yazımızın en başında dediğimiz gibi yalnızca bir oyun için tercih edilecek bir telefon değildir. Diğer özelliklerini de piyasadaki telefonlarla kıyasladığımız zaman fiyat ve performans ürünü olarak tercih edilebilir.

Oppo Reno 5 Lite; PUBG Mobile Kaç FPS Alıyor?
Tecno Spark 7T PUBG Mobile Kaç FPS Alıyor?

Tecno Spark 7T, PUBG Mobile oyununda 30 ile 45 FPS arası almaktadır.

Tecno Spark 7T Lite Özellikleri

  • Ekran Boyutu: 6.43 İnç
  • Dahili Depolama: 128 GB
  • Bellek (RAM): 8 GB
  • Batarya Kapasitesi: 4310 mAh
  • Hat Sayısı: Tek Hat
  • Hızlı Şarj: Var
  • 5G: Yok
  • 4.5G Desteği: Var
Tecno Spark 7T “PUBG Mobile” Kaç FPS Alıyor? 2022


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın