Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor

Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor sorunu ile karşılaşanlar için bu problemi ortadan kaldırıyoruz. Paylaştığımız Hata çözümleri her cihaz için geçerlidir. 2020 – 2021 yıllarında Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarda görülmektedir.

Telefondaki Bluetooth özelliğinin kendiliğinden açılması ve kapatıldıktan sonra tekrar aktif hale gelmesini kapsıyor. Günümüzdeki Mobil Telefonlar veya Tabletlerde görülen Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor sorunu için çözüm yöntemleri ürettik. Bu çözümleri uygulayarak sorundan kurtulabilirsiniz.

Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Sorunu

Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Sorunu
Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Sorunu

Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Sorunu ile karşılaşan her marka ve model telefon kullanıcıları için rehber hazırladık. Forum siteleri ve bu hatayı ele alan bir çok İnternet sitesinde bir birinden farklı yüzlerce yöntem anlatılmış. Bizde tüm bu yöntemler arasından en işe yarayanlarını bir araya getirdik. Bu sayede Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor problemiyle karşılaştığınız zaman sizi çözüme ulaştıracak en kesin yöntemi rahatlıkla bulabileceksiniz.

Reklam Alanı

Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Çözümü:

Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Çözümü
Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Çözümü

Telefon Bluetooth Kendiliğinden Açılıyor Çözümü aşağıda anlattılan maddeleri sırasıyla yerine getirin. Eğer hala probleminiz devam ediyorsa yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

Adım 1

Cihazınızdan ayarlara girin.

Adım 2

Ayarların içerisinden Uygulamalar yazısına tıklayın.

Reklam Alanı

Adım 3

Sağ üst köşede bulunan 3 noktaya basın.

Adım 4

Açılan pencerede “Sistem Uygulamalarını Göster” deyin.

Adım 5

Bluetooth yazısına basın.

Adım 6

Depolama seçeneğine tıklayın.

Adım 7

Veriyi Sil deyip uygulayın.

4
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.