e
sv

Telefon İnstagrama Girince Kapanıyor (2021)

4667 Okunma — 31 Mart 2021 15:50
Telefon İnstagrama Girince Kapanıyor (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telefon İnstagrama Girince Kapanıyor, problemiyle karşılaşanlar için güncel çözümü araştırdık. 2021 yılında çok sık görülmeye başlanan bu sorunun sebebi ve çözümünü burada bulacaksınız. Özellikle Xiaomi markalı telefon kullanıcıları İnstagram uygulamasına girdikleri sırada telefon kapanıyor problemleri yaşadıklarını dile getiriyorlar. Fakat Samsung, Huawei gibi başka telefonlarda da bu sorun görülmektedir.

İnstagrama Girince Telefon Kendiliğinden Kapanıyor

İnstagrama Girince Telefon Kendiliğinden Kapanıyor problemini çöze bilmek için ilk önce bu soruna sebep olan kaynağı anlamamız gerekiyor. Çevremizde cihazında bu problem olanları topladık ve bizzat incelemeye başladık. Sonuçlarında 10 farklı Telefon İnstagrama Girince Kapanıyor sorunu yaşayan cihazlarında 2 farklı sebeple karşılaştık. İnstagram uygulamasından da oluşabilecek bir hata olmasına rağmen karşılaşan hataların kullanıcı kaynaklı olduğu görülmektedir.

İnstagrama Girince Telefon Kendiliğinden Kapanıyor
İnstagrama Girince Telefon Kendiliğinden Kapanıyor

Aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerini uygulayarak 2021 yılında bu sorundan kurtulabilirsiniz. İnstagram konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Bu durumda aslında sorunun kullanıcılardan kaynaklandığının bir göstergesiydi. Fakat çözümünü bulmak için deneme ve yanılma yöntemlerini kullanmak gerekti. Kullanıcılardan kaynaklanan sorunlar nedeniyle İnstagrama Girince Telefon Kendiliğinden Kapanıyor durumları ile karşılaşıldığı için çözümünü bulmak için önce nedenini bulmamız gerekiyor. Sorunun sebebini bulmadan sıradan basit yöntemleri sizlere önererek vakit kaybetmenizi istemiyoruz.

Telefon İnstagrama Girince Kapanıyor, Çözümü Nedir?

Telefon İnstagrama Girince Kapanıyor probleminin 2021 yılındaki sebepleri arasında hem uygulama hem de uygulamaların çalışmasını sağlayan arka plan uygulamalarına gelen güncellemeler yer almaktadır. Öncelikle uygulama mağazasına girerek İnstagram uygulamanızın güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Daha sonrasında aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemini deneyin.

 • Telefon Ayarlarınıza Girin
 • Uygulamalara gidin.
 • Sağ üstte bulunan 3 noktaya tıklayın ve tüm uygulamaları göster deyin.
 • Android System WebView uygulamasına tıklayın
 • En altta bulunan “Güncellemeleri Sil / Kapat” seçeneğini işaretleyin.
 • (Eğer yukarıdaki işlemleri yaparken hata mesajı gelirse “İptal” deyin ve işlemlere devam edin.)

Yukarıdaki yöntemi denedikten sonra eğer hala İnstagrama girince telefon kapanıyor probleminiz devam ediyorsa yorum olarak bildirin. Sizler için 2021 yılı boyunca güncel çözüm yöntemleri üretmeye devam edeceğiz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Telefon İnstagrama Girince Kapanıyor (2021)